Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodása a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Szóval az a baja,hogy mostanában túl sokat alszom.Én sem tudom miért,de ez van.Megbeszélünk egy programot pl.szombat délelőttre,amikor még nyitva van több minden,de én képtelen vagyok felkelni,hiába fekszem le időben.Legutóbb 11 órakor aludtam el(korábban nem tudok),beállítottam 3 ébresztőt reggel 8 órára,de fel sem ébredtem rá,majd csak délután 1-kor keltem fel nagy nehezen!Mindig írogat már korán reggel,de ezeket csak felkelés után veszem észre és azt hiszi,hogy szándékosan nem írok vissza neki,nem is alszom.
2014. febr. 3. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Van egy megoldásom számodra, 1 este ne feküdj le, következő napot told végig ébren, menj el edzeni mindkét napon, garatáltan akkor és ott fogsz elaludni ahol leteszed a fejed.


Ejj de rossz lesz neked amikor majd dolgonod is kell majd. Akkor majd megtanulod... :)

2014. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
menj el dolgozni
2014. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!