Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a felháborodása a (...

Jogos a felháborodása a ( volt) barátnőmnek?

Figyelt kérdés

15 éve ismerjük egymást, azóta jóban-rosszban kitartott a barátságunk, igaz, voltak kicsit hanyagolós időszakok is, amikor nem taliztunk, max. néha egy-egy sms, képeslap, e-mail stb.Mielőtt teherbe estem, sűrűn kerestük egymást, életünk minden egyes momentumát megbeszéltük, átbeszéltük.

Viszont én felkerültem Pestre, ő Fehérváron maradt, így nem taliztunk az utóbbi időkben.Megemlíteném, hogy azelőtt mindigis én kerestem fel őt, én mentem hozzá, vol t olyan, hogy 100 km-t utaztam le hozzá, aztán 2 órát, ha tudtunk beszélgetni.

2 hónappal ezelőtt megemlítette, hogy jön fel Pestre, talizhatnánk.Írta, hogy Óbudán lesz, összefuthatnánk valahol.Én ekkor már 6 hónapos terhes voltam, és nagy pocakkal nem akartam a város tulsó oldalára utazni, ráadásul úgy végzett volna, hogy este tudtunk volna csak talizni.Eljött a hét, mikor feljött, nekem netem nem volt msn-em, és hogy őszinte legyek, próbaképp megvártam, míg keres, mert telószámomat tudja.Nem keresett - természetesen.Egy hét múlva én írtam rá egy üzit,és még én kértem tőle elnézést, hogy kiment a fejemből, és egy csomó helyre kellett mennem, ezért nem kerestem.Erre ő kurtán-furcsán visszaírt, hogy "Jó szórakozást a továbbiakban a ( más) programjaidhoz."

Hogy őszinte legyek, szikrát nem kaptam, nagyon rosszul esett, amit írt.Ráadásul kiderült, hogy pont a szomszéd kerületben volt, mikor feljött, de akkor se keresett volna...

Azóta nem keressük egymást - kölcsönösen - én írtam legutóbb neki iwiw-en levelet ( 2 hónapja), amire azóta se jött válasz.


2010. nov. 13. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom, h nehéz, de én a helyedben nem erőltetném tovább, vagy Te is olyan fontos, h néha Ő is tehetne Érted valamit.
2010. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ő nem volt igazi barátnő.
2010. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem ne idegesítsd magad feleslegesen. Ha a barátnőd annyira szeretett volna találkozni veled, akkor felhívhatott volna, ő is elmehetett volna meglátogatni téged. Nem kéne elvárnia, hogy te utazgass terhesen. És elég gyerekesnek tartom, hogy emiatt még a leveleidre sem reagál.
2010. nov. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Ő nem véletlenül az a fajta barát, aki azért akar találkozni, hogy neked is elmondhasson mindent magáról? Ismerek pár ilyet, velük szoktram hasonló helyzetbe kerülni, felszívják a vizet (rám), ha nem jön össze a tali, mert ők ugye valódi program és látványosság, én pedig mertem kihagyni őket XD

Amúgy egyetértek az elsővel, a barátságban ketten vagytok, nem úgy van, hogy az egyik azon gürizik (plána hat hónapos terhesen), hogy összejöjjön a tali, a másik meg egy asztal mellett ülve várja, hogy csörögjön a telefon. Főleg ha régen megy ez, hogy kissé egyoldalú a barátkozásra való törekvés, akkor az már csak kirakat. nem, nem jogos a felháborodása.


25/N

2010. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Kicsit sem jogos a felháborodása, szerintem nagyon csúnyán viselkedett. Én azért reménykedek, hogy "észhez tér" és ő fog még egyszer közeledni hozzád..Sok sikert és nagyon jó babázást, ha meglesz a picurka!!!

28 hetes kismama

2010. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Először arra gondoltam, hogy azért nem keres, mert elege lett abból, hogy mindig csak lelkizek neki.Ez alatt azt értem, hog elég sok kellemetlen dolog történt velem mostanában, amiket nem tudtam kivel megbeszélni, csak vele ( sajna még a családommal se ), és talán ettől telhetett be a padlása.Ez a lelkizés persze oda-vissza ment, szóval őt is meghallgattam, ha gondja volt, jóllehet, neki sokkal több minden összejött, mint nekem, mármint jobb helyzetbe került szociálisan és ebből adódóan se tudott velem már az utóbbi időkben azonosulni velem.De igazatok van, ezek után felesleges foglalkoznom vele.
2010. nov. 13. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem elcseszted... azt hogy nem volt kedved nagy pocakkal átmozdulni az egy dolog, viszont ezt előre megmondhattad volna neki - időben - és vagy felajánlhattad volna neki, hogy az első hétvégén mikor ráér, nálatok tölthette volna, így mindent bepótolhattatok volna.


Az hogy eltűntél egy hétre - mert szerintem az csak kifogás hogy nem volt net, telefonon simán felhívhattad volna, hogy bocs most nincs netünk vagy esgy sms-t küldhettél volna neki -az nekem is irtó sz@rul esett volna. Egy igazi barátnő ilyet nem csinál.

2010. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Tudod, amikor folyamatosan csak ADSZ a másiknak, az meg csak kapni szeret, akkor igencsak elgondolkozol, hogy érdemes-e még erőltetni bármit.

Az igaz barátnőségről meg az ő esetében sem lehet beszélni, mert jópárszor eljátszotta már a bizalmamat, dobott félre, mikor az ÉRDEKE úgy kívánta, és "vett elő", mikor éppen szüksége volt rám.Neki.

2010. nov. 13. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!