Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ettől még szeret? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ettől még szeret? Vagy én nem értem miért enged meg ilyet magának

Figyelt kérdés
Szóval odafigyel rám, de olyan butaságokat beszél mostanába. Folyamatos témája a fingás, hogy én szoktam e meg ilyenek. ÉN meg tökre zavarba vagyok nem tudom hogyan kezeljem ezt a dolgot. Lehet hülklyeség ő azt mondja igy már komolya kapcsolatunk h erről beszéltünk
2014. febr. 3. 17:16
 1/6 anonim válasza:
figyelj .. mondd meg neki hogy têged ezek az êrtelmetlen têmàk nem êrdekelnek. Mondd meg neki hogy te komoly kapcsolatra vàgysz, nem pedig ilyenre .. Kêrd meg hogy vàltoztasson a kedvedêrt, a kapcsolatotokêrt!
2014. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
valld be hogy szoktál fingani, oszt kész. mi ebbe a ciki?
2014. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ettol lesz komoly egy kapcsolat??Hogy errol beszel?? :-\ Szerintem beszelj vele,hogy valtoztasson ez gyerekes es nevetseges.
2014. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha neki ez jelenti a komoly kapcsolatot akkor jobb ha elmenekülsz. Vagy ugrat ezekkel (de akkor szorakozzon a ....-val!) vagy komolyan gondolja (az meg beteges.). Mindenesetre nem olyan a figura, hogy érdemes lenne kitartanod mellette.
2014. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
na itt senki se rottyant?
2014. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te ilyenkor mit reagálsz? Én hamar rápirítanék, megmondanám, hogy az altesti témákkal hagyjon békén, de ha komoly beszélgetést akar, abban benne vagyok, majd rákérdenék olyasmikre, amikről lehetne értelmesen beszélgetni, mondjuk hogy mi a véleménye a jelenlegi, Ukrajnában folyó polgári tüntetésekről, vagy tudja-e, ki jelenleg Magyarország jegybankelnöke... Ha erre csak hápog, akkor mondhatod, hogy talán bélgázok helyett az elméjét kellene csiszolnia, mert primitív fiút nem tudsz tisztelni. Ne hagyd magad zavarba hozni, főleg ne egy ilyen őstulok által.
2014. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!