Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sok 'barát' miatt szakítottu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok 'barát' miatt szakítottunk, bocsássam meg neki? Meg tudnám változtatni?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmmel azért szakítottunk, mert állandóan beszélgetett meg ismerkedett más fiukkal. A beszélgetést nem úgy értem, hogy ha találkoztak, hanem naponta több sms-eket is küldtek egymásnak. Mikor rákérdeztem azt mondta, hogy csak barátok. Vannak még olyanok is akik nap mint nap bókolnak neki. Lehet, hogy konzervatív vagyok de mindig bennem van, hogy lehet az a srác bejön neki.

Most kéri a bocsánatokat, de nem tudom, hogy jó lenne megint együtt. Valójában még szeretem, de míg jártunk ölt meg a féltékenység. Mondtam neki, de csak azt szajkózza, hogy barátok. Amúgy ismerek még egy jópár gyereket akiknek tetszik a lány. Meg tudnám változtatni? Lenne értelme?


2010. jan. 4. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Tűrd el, de add tudtára hogyha megtudod hogy csak 1x is megcsal, szó nélkül otthagyod.
2010. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is lány vagyok 23 éves,ugyanez a szitu.Csak nekem írnak igaz nem smst,hanem msnen, párom szerint "rajongók".Beszélgetni szoktam velük, tudom nagyon jól, hogy ők nem csak"haverkodni" akarnak velem, vagyis nem azzal a szándékkal keresnek meg. De van kb 4-5ilyen fiú.Egyikmásikkal elég jól elbeszélgetek, de mindegyikkel tisztáztam az elején, hogy nekem barátom van, szeretm őt, és esélyük sincs semmire.Max itt msnen beszélgetni.Van amelyik elfogadta és haverság lett belőle, volt akinek nem volt ez elég, és őt szépen letiltottam msnről.Párom természetesen féltékeny VOLT és mivel nekem semmi titkolni valóm nem volt előtte,megmutattam neki az összes naplózott beszélgetsét. LEhet ez olyan "nem bízom" dolognak tűnik, de nálunk bevált.Rossz lehetett neki, hogy olyan srácokkal csevegek akiknek én kellek,de mivel semmi titkom nem volt előtte,elolvastattam vele, de én hűséges vagyok, remélem a barátnőd is. Beszéld meg vele!! ha kérdésed van írj, én válaszolok
2010. jan. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!