Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 év korkülönbség lány javára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év korkülönbség lány javára sok szerintetek?

Figyelt kérdés

Én 28 éves vagyok és lassan gyereket szeretnék, a páromnak pedig én vagyok az első kapcsolata...

Sztem később rájön majd a csajozhatnék.



2014. febr. 3. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Halott ügy.
2014. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, akkor nem fog rájönni a csajozhatnék
2014. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mmmm de 21 néhány évesen még biztos nem akar majd gyereket, szval lekváros bukta.... :/
2014. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Mondjuk 28 éves lány és 21 éves fiú azért rizikós... nem hiszem, hogy ő már a családalapításon törné a fejét. De végül is működhet a dolog, ha mindketten akarjátok.
2014. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hááát, ha feltétlenül egyedül szeretnéd azt a gyereket felnevelni....
2014. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy fiatal férfi vénasszonnyal? Már csak két jó éved van, vagy annyi se és jön az elkerülhetetlen leépülés! Igen, sok.
2014. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A vénasszony az kicsit szíven ütött. 22-nek mondanak általában. Na mindegy, elég egyöntetű válaszok..
2014. febr. 3. 19:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az alapján ítéld halálra a kapcsolatotokat, amit itt mondanak random emberek.

Tény, hogy 7 év korkülönbség már kiütközik az ilyen kérdésekben. Én is voltam ilyen kapcsolatban 4 évig, a különbség csak annyi volt, hogy én voltam a fiatalabb, és a volt barátomra jött rá, hogy szeretne már gyereket. Én szültem is volna neki 2-3 éven belül, de más problémák adódtak (Anglia-Magyarország távkapcsolat és egyebek, én még két évig az egyetem miatt ide voltam kötve). Szóval végül 4 év után mégis szakítottunk. De ha nem költözött volna ki külföldre, szerintem együtt maradtunk volna.


Nem is a korkülönbséggel van nálatok nagyobb probléma, inkább azzal, hogy neki te vagy az első. Az első kapcsolatokban szokott az ember kísérletezni, és általában gallyra is mennek. Nekem a 4 éves előtt volt egy két éves kapcsolatom is, talán ez is közrejátszott abban, hogy olyan jól kijöttünk az exemmel.


Nehéz ügy... sajnos, csak azt tudom mondani, hogy az idő fogja eldönteni, építheted-e a jövődet erre a srácra. Ha valamelyest össze tudjátok hangolni a családalapítási terveket és egy irányba meneteltek általában is, akkor simán lehet, hogy ő lesz a férjed, a gyerekeid apja.

Én mindenesetre szurkolok!


A vénasszonyos beszólást meg ignoráld egy az egyben :D Nagyon fiatal vagy még, és ha nem is a mostani pároddal találod meg a számításodat, akkor sem vagy elkésve semmivel.


23/L

2014. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, köszi!
2014. febr. 4. 05:52
 10/11 anonim ***** válasza:
a kor csak egy szám! :)
2014. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!