Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szokták mondani, hogy amelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokták mondani, hogy amelyik kutya ugat az nem harap. Szerintetek a következő esetben is érvényes ez a mondás?

Figyelt kérdés
Párom folyamatosan cukkol azzal, hogy majd felszed valami szőke 20-as csajszit, ő azt mondja szeret ezzel poénkodni, mert vicces, hogy felidegesítem magam ezen. De van olyan kollégája aki pl. 2-3 nővel is létesít kapcsolatot úgy, hogy nem tudnak a szeretők egymásról, ezt a párom látszólag elítéli és szerinte ennek rossz vége lesz. Amúgy páromnak elég rossz eddig a tapasztalata a nőkkel kapcsolatban, mert eddig mindenki átverte, megcsalta, sőt egy haverjával lelépett az előző barátnője, szóval elég bizalmatlan is, velem szemben is, mert igen féltékeny akkor ha mondjuk én beszélgetek egy férfi ismerősömmel. Szerintetek mennyire lehet megbízni egy ilyen emberben? Nekem kicsit fura, mert amúgy is kissé titokzatos, nem a szavak embere, ha kérdezik, akkor is keveset beszél és már rámvetítette a saját féltékenységét annyira, hogy képtelen vagyok megbízni benne és néha kutatok utána... Bízzak benne vagy legyek óvatos?
2014. febr. 4. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Ameddig ugat addig tényleg nem harap.

Mármint a kutya.


Olvasva a leírásod kevés az esélye hogy fére lépjen, inkább csak szekál, tetszik neki a durcád.

Egy, ilyen a nökkel kevésbé szerencsés srácok inkább örülnek ha összejön valami nekik, nem kockáztatnak, inkább megbecsülik a csajukat.

Szerintem

23f

2014. febr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%

És te ezek után még vele vagy? :D

Én nem elég, hogy kitenném, de porig is aláznám az ilyet. Örülhetne, hogy tökön nem rúgom.

Ilyenkor elgondolkozom azon, hogy talán van némi igazság abban, hogy a nőtársaim nagy részének nem kell normális férfi/fiú.

Megcsalással "poénkodik", féltékeny, ha szóbaállsz mással, és a beteges viselkedését ráfogja arra, hogy jajjj szegény mennyit csalódott... Egyem meg a szívét, mindjárt megsajnálom! :D

Irigylésre méltó kapcsolat lehet a tietek, már lebeg a szemem előtt a jegygyűrű, az esküvő és a feltétel nélküli szeretet képzete! Persze... :D

Ostoba tyúk.........


Sok sikert a titokzatos alfahímedhez, rendeld csak alá magad neki minél jobban! ;)

2014. febr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!