Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összeillik egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeillik egy 13 éves cuki mosogatólészínű hajú fiú és egy fekete-barna hajú 14 éves lány? :D A lány alacsonyabb    

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 21:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
kedes h mosogatólé színűnek tartod a barátod haját..
2009. dec. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
ő is annak mondja :)
2009. dec. 6. 22:00
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondom nem, akkor szakítasz vele? Remek ember lesz belőled, ha ennyire a külsőségekre alapozol. Mi a szart érdekel más mit gondol?
2009. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

hát így elhiheted hogy egy k^baszott értelmes választ nem fogsz kapni.

képzeld nálunk a mosogatólének zöld színe van. na ezt rakd össze.

jöhetsz mosogatni hozzánk is te kis okoska

2009. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
90%
Vicces ez a meghatározás :D De amúgy ez nem valami festmény, hogy színek szerint kelljen összeválogatni, nem? Ha tetszik egy pasi, akkor szerintem nincs jelentősége annak, hogy a hajatok színe összeillik-e. Mondjuk az egy év korkülönbség nem tudom ilyen idős korban mennyire zavaró, tekintve, hogy a lányok általában korábban érnek. De a hajszín nem tudom miért befolyásoló tényező.
2009. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Dobtam egy hátast ettől a mosogató színű hajtól. :D

Kedves 14-es, ha jól kijöttök egymással akkor ti jól összeilletek. Ennyi és ne tovább. Nehogy már a hajszín ezt befolyásolja.

2009. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

na szval a kérdést a csaj fogalmazta azt elmondom :D

és csak a véleményekre voltunk kíváncsiak

mind2-n rockerek vagyunk

a csaj : [link]


és jó magam: [link]

( ez szerintem szar kép de a csaj szerint nem :D )

2009. dec. 6. 22:23
 18/29 anonim ***** válasza:
75%
Pedig szar kép.
2009. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
elég agyamentek vagytok mind a ketten.. mosogatólevek:DDDDDDD
2009. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
88%
"Rockerek" haha-ha...tudod te mit jelent annak lenni? Ha egy olyan filozófia állna mögötted, ilyen primitív kérdések sosem jutnának eszedbe.
2009. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!