Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párom elhagyott azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom elhagyott azért, mert még nem élte ki magát?

Figyelt kérdés

A volt barátom 4 és fél év után szakított velem, mert arra vágyott hogy csajozzon,bulizzon (egyszóval kiélje magát)

ez volt 2 hónapja, azóta ő ismerkedik, több lánnyal kavart, volt hogy egyszerre vagy 4-5-el, viszont most megismerkedett egy lánnyal, akivel komolyan tervez.

Tudom, hogy vége és bele kéne törődnöm,de annyira rossz, fáj hogy így alakult. Hiszen ő mindent jelentett nekem, ő volt a legfontosabb, azt hittem, hogy majd később vele fogok családot alapítani. :(

Mit csináljak, hogy túl tegyem végre maga rajta?

Segítsetek kérlek...


2014. febr. 4. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
tedd azt, amit ő tett. és ha nálad fog kuncsorogni, nehogy visszafogadd!
2014. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neked is ugyanazt kéne tenned. Élned kéne nem pedig bepókhálósodni!
2014. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Foglald el magad, sportolj, menj nyelviskolába, tanulj, dolgozz. Lovagolj, biciklizz, kutyázz, sakkozz, amihez kedved van. Találkozz sokat a barátnőiddel. Aztán meg kezdj el pasizni.
2014. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bár így lenne, hogy megkeres mert akkor legalább elküldhetném a fenébe, de ennek a lehetősége még véletlenül sem áll fent, hiszen teljesen közömbös irántam.

Ráadásul szerelmes már abba a lányba, akivel megismerkedett legutóbb és a lány is hasonlóképpen érez iránta :(

2014. febr. 4. 18:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik időnként elmennek tőle.

Gondolj bele. Tőled lelépett 4,5 év után, csak azért, hogy 2 hónapig lefektesse a csajokat, most meg (megismétlem 2 hónap) megint valakivel komolyabban tervez. Őt mikor hagyja el egy hasonló két hónapért? Ha már elvette? Ha már gyerek is van a lánytól? hm?

Alkalmi változatosságot akart csak, 4,5 fél év után nem veled akart szexelni, hanem másik nővel. Megvolt.

Most megint van egy "komolyabb". Aztán 4,5 év múlva megint ez lesz. Ezzel a sráccal csak az lesz boldog, aki elnézi neki ha olykor más nőket is lefektet. Tipikusan nyitott házasság,swinger,stb... Különben szállni fog tovább.

2014. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell vele többet foglalkozni, ne keressétek egymást és majd elmúlik. Ne kövesd nyomon h mit csinál és kivel, és ne azért csinálj bármit h majd ő mit fog szólni ahhoz, hanem saját magadért.
2014. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy részben azért szakított velem,mert még nem élte ki magát(nem feküdt le rajtam kívül más lánnyal), másrészt pedig mert már elmúlt a szerelem részéről. Már pedig ő szerelemre vágyik. Én sem voltam szerelmes de szerettem teljes szívemmel, viszont őt ez nem érdekelte. Neki fontosabb az, hogy új lányokkal találkozzon,csajozzon,bulizzon.. Megkérdeztem tőle, hogy majd a következő barátnőddel is szakítasz több év után,ha elmúlik a szerelem? meg az azutánival is? erre már nem tudott mit mondani...
2014. febr. 4. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi tudjuk. igen.

A "kiélés" az nem két hónap.

Másik nővel akart szexelni, és ezt megkapta. ennyi a történet, hidd el :)

2014. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A.R. ***** válasza:

Úristen mintha az én történetemet hallanám. Nekem már menyasszonyom volt a hölgy igaz csak 2 év után jegyeztem el. Azt mondta élni szeretne még. Ez volt 6 hónapja, nagyon ki voltam első szerelem volt. Most már minden rendben már mosolyogva tekintek vissza. Kitartást és vigyázz magadra mutasd meg te értékesebb vagy nála.


20/F

2014. febr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!