Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség a párom elhagyott!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség a párom elhagyott! Van még esélyem?

Figyelt kérdés
1,4 éve voltunk együtt 10 hónapja otthon vagyok,nem tanulok nem melózok,elég sokat betegeskedek és családi dolgok miatt is stresszelek,ráment az egézségem,elzárkóztam a külvilágtól és sokszor volt hogy a barátomon vezettem le. Elhidegültünk ő pedig olyan típus hogy nem kezd veszekedést elhallgatja a problémákat ebből kifolyólag nem beszéltük meg a dolgainkat. Féltékeny típus vagyok nagyon szeretem őt,de valljuk be nem könnyű velem. Szakított és azt mondta egyszerűen sok lettem neki ő szeret de most nem érzi úgy hogy velem akar lenni mert nem az vagyok akibe beleszeretett.:S Tudom hogy én rontottam el az egészet és szeretnék változtatni mert mindenben igaza van, azt mondta lát rá esélyt hogy kis időn belül együtt leszünk ha összeszedem magam. Ugyanúgy keres és beszélgetünk, még a taliban is benne lenne de nem akarom erőltetni. Hogyan tudnám visszahódítani? Szeretem és tudom hogy ő is csak megbántottam. Van még esélyem? Hogyan hódítsam vissza?
2013. febr. 15. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd míg megnyugszik és majd ő keres mert úgyis fog de az értelmetlen ha bombázod értelmetlen kérdésekkel meg dumákkal mert mégjobban el lököd magadtól. 21/f
2013. febr. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tűnsz egy ideális társnak, ne haragudj.. Olyan, hogy féltékeny típus, nincs. A féltékenység önbizalomhiány. Változz meg, dolgozz magadon, vagy egyedül fogsz maradni.
2013. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Először tedd rendbe saját magadat!

Gyere ki ebből a depressziós állapotból,koncentrálj saját magadra.Menj vissza a suliba,és keress munkát!

A betegségek kialakulását,ha a stressz okozza őket,akkor akarattal nemet tudsz mondani nekik!

Mutasd meg a barátodnak,hogy vannak ambícióid,és egyedül is talpon maradsz.Ne akaszkodj rá,de érezze,hogy szereted,és rendbe teszed magadat!

Remélem minden rendbe jön köztetek!

2013. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, én is így gondoltam de ez a legnehezebb része:/
2013. febr. 15. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme se lenne, ha újra veled lenne, hiszen a rossz emlékek mindig megmaradnak az emberben...
2013. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire féltékeny vagy,akkor önbizalomhiányod van rendesen,mielött elkezdenéd visszahóditani tedd helyre magadban a dolgokat akár szakember segítségével,mert a féltékenységed egy esetleges másik párkapcsolatodban is probléma lesz.
2013. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!