Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy újabb csalódáson vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb csalódáson vagyok túl mit gondoltok?

Figyelt kérdés
van egy csaj akinek segítettem átvészelni a szakítását a barátjával és én voltam a lelki támasza viszont még mindig szereti a barátját eléggé bonyolult meghívtam hogy igyunk együtt de egy másik barátunk is jött és végül össze is gabalyodott vele én nem akartam ráhajtani mert egy napja szakított csak de tényleg kedveltem a csajt és szerintem ez nem volt szép tőle, jól tudta, hogy magányos vagyok és bár nem mondtam neki, de kedveltem
2014. febr. 4. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
ez már csak így szokott lenni. a lelki szemetesek csak lelkiek, nem testiek...
2014. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nők mi...
2014. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rántsál rá egyet barátom.
2014. febr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na ez szívás :D, nem rajtad nevetek, hanem a helyzeten
2014. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebből remélem tanultál, nőnek akkor se segits ha a sinek közé ragad!!
2014. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt szép , önző dolog volt a csajtól . Jobb neked így .
2014. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!