Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok egy 16 éves és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy 16 éves és egy 21 éves kapcsolatáról? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5 év korkülönbség nem sok. Pont ideális.
2014. febr. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez függ a felektől mennyire érettek a dologhoz, és hát ha a 16 éves kicsit idősebb (18-20) lenne és mondjuk úgy lenne 5 év akkor elfogadhatóbb.


Persze majd mindjárt jól lehurrognak, de nekem ez a véleményem a dologról!

2014. febr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem simán működhet, ugyanannyi eséllyel, mint egy másik kapcsolat. :)
2014. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mükodhet nem sok a korkülombség , de ez inkàbb gondolkodàs ill érettség kérdése volt baràtom pl idosebb volt nàlam 6 évvel de úgy viselkedett mint egy ovódàs és úgy gondolkodott mint egy elkényeztetett kis iskolàs, ennyit arról ki mennyire idos vagy fiatal
2014. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szerintem működhet, de persze ez egyénfüggő.

A barátom 23, én 18 vagyok és nagyon jó minden, nincsenek köztünk olyan konfliktusok, amelyek a korkülönbségből adódnak, észre sem vesszük ezt a pár év különbséget.

2014. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Eszter696 válasza:
Szerintem simán működhet, ha egy hullámhosszon vagytok,azonos a véleményetek, hogy milyen kapcsolatot szeretnétek...:) főleg, ha a lány 16 és a fiú 21 :) amikor 16 voltam, nekem is 21 éves barátom volt, a mostani barátom is idősebb nálam 4 évvel, teljesen működőképes a dolog:)
2014. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha az az öt év korkülönbség a fiú javára van írva, akkor (ebből a szempontból) éppen ideális párt alkottok. Ennek nem annyira most, mint 20-30 év múlva lesz igazán jelentősége.
2014. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én és párom is 16-21 vagyunk :))
2014. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok a párom 24. 16 éves korom óta együtt vagyunk. Nem volt sose közöttünk korkülönbség miatti veszekedés. Sose ütközött ki és szerintem már nem is fog :))
2014. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a korral semmi gond nem lehet, a többi rajtatok múlik, a személyiségeiteken, mennyire illetek össze testileg, lelkileg :) hajrá
2014. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!