Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már fél éve nagyon tetszik és jóban is vagyunk, szoktunk beszélgetni, de nem merek közeledni hozzá. Ő mindig kedves velem, érdeklődik hogy vagyok, mi van velem, én is szoktam érdeklődni iránta, és van amikor olyan vidám vagyok attól h vele lehetek h nem is jön le az arcomról a mosoly. De néha (fogalmam sincs miert) úgy teszek mintha csak simán ismerösök lennénk, akik egy sziánál többet még nem beszéltek egymással, ha látom nem merek rámosolyogni, mert félek h leesik neki h oda vagyok érte és kiderül h ő meg nem és akkor már beszélni se fog velem :( igazából mondta h bejövök neki, de nem tudom akar-e ennél többet. És évelején még ő is mindig nagyon aranyosan mosolygott rám, de egy idő után én féltem mosolyogni és látom rajta h most össze van zavarodva. De az az igazság h én is. És az a gáz h ez automatikusan jön, mindig próbálok figyelni h ne csináljam, de nem megy.

Kérlek segítsetek, adjatok tanácsot vagy ha tudjátok mitől/miért viselkedek így kérlek írjátok le! Az értelmes válaszokat előre is nagyon nagyon köszönöm!!! :) 15/l


2014. febr. 4. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert van egy kérdésed, azért teszed fel.
2014. febr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mosolyogj rá nyugodtan, küldd a jeleket, hogy továbbra is szimpatikus neked. A reakciód tipikus egyébként, nem csak ilyen fiatalon, később is, egy csomó embernél tapasztaltam ilyet, de nem tudom, miért. Talán azért, mert félünk kimutatni az érzelmeket, esetleg azért, mert azt hisszük, így jobban felkeltjük a másik érdeklődését.


Ha beszélgettek, akkor pedig jegyezd meg, hogy a hétvégéd pl. dögunalmas lesz, vagy valami hasonlót, hogy vegye a lapot, akár el is hívhatna valahova. Ha szeretnéd :D Természetesen ne úgy, hogy gyakorlatilag meghívatod magad, csak essen le neki, hogy van egy ilyen lehetősége, aztán majd látod.


De azért túlzásba ne vidd továbbra se a rajongást, mert az meg egy másik probléma. Csak nyugodtan, ügyesen ;) :)

2014. febr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!!! :)

Rendben, jövőhéten kipróbálom a tipped, ezen a hétvégén nem igazán érek rá :)

2014. febr. 4. 23:38
 4/4 anonim ***** válasza:

én is MINDIG ugyanezt csinálom, annyira idegesítő :(

lehet én is kipróbálom a tipped :D

2014. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!