Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? Nem értem h miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Nem értem h miért csinálja.

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban, aki múlt évben is már nagyon tetszett, de év vége felé kezdtünk csak el flörtölni egymással nyíltabban (nem akartam nagyon megkérdezni, mert tudtam, h nem ment volna, abban az időszakban). Nyáron teljesen el voltam foglalva, és abban a 3 hónapban szinte nem is beszéltünk. Sajna kiderült, h talált magának egy barátot, de ahogy az kinéz az valami katasztrófa... nem is értem h miért tetszik neki... Ebben az évben, pedig megint elkezdett bujdosni, meg közeledni hozzám. Ez most egy vicc akar lenni? (fél éve járnak)vagy csak nem bír választani..?
2014. febr. 5. 00:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szemelyesen! Lassa rajtad, hogy nem vagy egy nyamnyila srac. :)

Csak batran, vesziteni nem veszites semmit, jobb esetbe nyersz egy csajszit magadnak. :)

2014. febr. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Marc Bolan ***** válasza:
Jobb lesz személyesen.
2014. febr. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11: köszönöm a válaszod!!!
2014. febr. 5. 00:53
 14/15 anonim ***** válasza:
Igazan nincs mit. :)
2014. febr. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mozdulj rá szépfiú.
2014. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!