Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most mi? Nem értem h miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Nem értem h miért csinálja.

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban, aki múlt évben is már nagyon tetszett, de év vége felé kezdtünk csak el flörtölni egymással nyíltabban (nem akartam nagyon megkérdezni, mert tudtam, h nem ment volna, abban az időszakban). Nyáron teljesen el voltam foglalva, és abban a 3 hónapban szinte nem is beszéltünk. Sajna kiderült, h talált magának egy barátot, de ahogy az kinéz az valami katasztrófa... nem is értem h miért tetszik neki... Ebben az évben, pedig megint elkezdett bujdosni, meg közeledni hozzám. Ez most egy vicc akar lenni? (fél éve járnak)vagy csak nem bír választani..?
2014. febr. 5. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
akkor dobd be magad, hátha téged választ
2014. febr. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
17f
2014. febr. 5. 00:17
 3/15 A kérdező kommentje:
most nem azért de ha a helyemben lennél tudnád h ennek most semmi esély nem lenne.. nem is értem a csajt
2014. febr. 5. 00:18
 4/15 anonim ***** válasza:
csefy tanácsánál én sem tudok jobbat. Nyilvánvaló, hogy szeretne valamit tőled és nem vagy közömbös a számára.
2014. febr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
tudom kicsi rá az esély, h valaki olyan olvassa-e, de nincs közületek olyan, aki volt már ilyen helyzetben?
2014. febr. 5. 00:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole, hogy mit is akar valojaban. Ha azt mondja teged, akkor eljetek boldogan. Ha meg nem teged akar, akkor te sem futsz olyan szeker utan.. :)
2014. febr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem lenne ez egy kicsit sok neki egyszerre?:DD "engem, vagy őt szereted most válasszál, egy fél éves kapcsolat után"
2014. febr. 5. 00:31
 8/15 anonim ***** válasza:

Miert lenne sok? Csak el tudja donteni, hogy kit/mit akar. Valoszinuleg ha szeretne a masik sracot, vagy ot akarna helyetted, akkor nem tenne feled jeleket, hogy erdekled.

Ezt most jol megfogalmaztam, de biztos erted. :D

2014. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Marc Bolan ***** válasza:

Meg kell kérdezni. Akár sok lenne,akár nem.

Nem fog belehalni,ha megkérded...

2014. febr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát akkor megemberelem magam és megkérdezem, mert magamtól ilyet soha sem kérdeznék kapcsolatban álló csajtól.. amúgy inkább chat, vagy személyesen?
2014. febr. 5. 00:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!