Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez, hogy néha egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez, hogy néha egyedüllétre van szükségem? Számomra annyira zavaró.

Figyelt kérdés

Az összes párkapcsolatomnál azt vettem észre, hogyha huzamosabb ideig együtt vagyok a párommal 1-2 hetet sülve-főve, akkor egyre jobban csökken a lelkesedésem. Ilyenkor ha pl. nem látjuk egymást 2-3 napig, újra elő szokott jönni a hiánya, meg az a perzselő szerelmes érzés. Hogyan kezeljem ezt? Mi lesz majd egy esetleges összeköltözés után? Úgy félek. :/

20/L


2014. febr. 5. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális érzés. Mindig kell egy kis idő külön, hogy újra hiányozhasson, mert az jó érzés és erősíti a kapcsolatot. Szerintem nincs ebben semmi baj, nem kell sülve-főve együtt lenni, nehogy ellaposítsa a kapcsolatot.
2014. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi :)

Attól, hogy egy fedél alatt vagytok ,a szabadság fok még nem törvényszerűen korlátozódik. Egyrészt nem az ördögtől való programot szervezni egyedül, vagy barátokkal, és olyakor egy egész napot is lehet "sziget" emberként eltölteni.

Nálunk ilyen a barátokkal találkozás, lőtér látogatás, stb...

De van nekünk hétvégén szabad foglalkozás is. Ez jellemzően játék, tévézés,

fúrás/faragás a pincében, stb... lehet, amikor az egyik ezt csinálja a másik meg azt.

Ez nálunk csodásan bevállt, és 10 éve működik is :)

2014. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2014. febr. 5. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!