Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés
Először is kis rövid bemutatkozás, 22 éves srác vagyok és egyetemista, közben meg dollgozom. Az a helyzet, hogy akárhány csajjal ismerkedem meg, mindegyik csak barát akar lenni velem, de olyan szinten, hogy legjobb, mindegyik megbizik bennem és a legnagyobb titkaikat is megosszák velem, de eggyik sem akar tőlem többet mint szimplán barátságot. Hogy ne legyen félreértés nem vagyok se túl jó se túl rossz kinézetű, olyan átlagos. Miért akar minden csaj velem csak barátkozni, mert nagyon jó támasz volnék (lelkitámasz)? Nem vagyok az a nyomulós fajta, de amelyik csaj jobban tetszik annak megmondtam vagy megkérdeztem, hogy tudna többet elképzelni köztünk mint barátság, mindegyik próbált nem megbántó jellegű válasszal szolgálni.
2014. febr. 5. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
viselkedj úgy, mint egy férfi, ne úgy mint egy fiúbarát.
2014. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmit nem csinálsz rosszul, egyszerüen még nem találkoztál azzal, akivel majd kell :)
2014. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zotanbro ***** válasza:
rad szallt a friend zone atok.
2014. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon hamar kinyilok az olyan embereknek akikben meg tudok bízni és hamar megbarátkozunk, őszintén nekem egy barátnő nem csak ágyasnak hanem barátnak is kell. Ameddig meg nem ismerem az illetőt, mármint míg nincs egy elképzelésem róla, hogy kb milyen lehet, nem mászok bele egy kapcsolatba se
2014. febr. 5. 17:58
 5/9 A kérdező kommentje:
3ik ez jó :D
2014. febr. 5. 17:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha átlagos kinézetű vagy, csak a csúnya, defektes vagy önbizalomhiányos lányoknál lehet esélyed, náluk is csak addig, amíg nem találnak egy jóképűbbet. Ha még nekik se kellesz, akkor az átlagos szintet sem ütöd meg külsőre.
2014. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Fő az önbizalom :))
2014. febr. 5. 18:12
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
legyél egyszerre két lánynak a legjobb barátja, tölts sok időt velük, és előbb utóbb az egyik féltékeny lesz a másikra :D
2014. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8ik most pont azt csinálom :))
2014. febr. 27. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!