Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose lesz komoly kapcsolatom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lesz komoly kapcsolatom? Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és eddig a legkomolyabb kapcsolatom 10 hónap volt. Keresek már egy ideje de nem találok. Vagyis találok olyan lányokat akikkel el tudom képzelni magam de nem jövünk össze hanem csak szexkapcsolat lesz belőle vagy semmi pedig szeretnék már komolyat és tényleg nem vagyok nagyképű de a lányok szerint helyes vagyok. Akkor nem értem, hogy miért. Egyedül élek így el tudom tartani magam, főzök, takarítok (bár egy kicsit kupis vagyok de kosz nincs) meg mindent megcsinálok amit kell. Szerintem egész normális vagyok, igaz ha napom van kegyetlenül bunkó vagyok de olyan is van hogy egész nap dől belőlem a hülyeség. Általánosságban kedves vagyok, jó a humorérzékem, túl jó szívű vagyok. Hogy rosszat is mondjak időnként kicsit flegma vagyok, makacs, előfordul hogy túlzásba viszem a viccelődést de olyankor mindig rám szólnak. Megkérdeztem az exeimtől, hogy mi volt az oka annak, hogy szakítottunk és olyanokat kaptam, hogy "hááát... nem is tudom... valami nem működött közöttünk; valami megváltozott; beleszerettem másba; mégsem vagy az esetem; nem tudom; csak kalandot kerestem; megtetszettél de nem illünk össze" stb. Tehát konkrétat egyik se mondott. Tudom, hogy nem ismertek de tudnátok valamilyen tanácsot adni, hogy mit csináljak másképp? :/

28/F


2013. aug. 11. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Akár én is kérdezhettem volna ...

29 F

2013. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem 2 csajom volt, és kb egy hét mindkettővel
2013. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!