Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csinaljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak, egy ilyen kellemetlen helyzetben?

Figyelt kérdés
18 eves lany vagyok, nem reg ismertem meg anyukam elettarsanak a gyerekeit akikkel mostmar egyutt is elunk. Azota nagyon sok idot toltottem az egyik fiuval, sok kozos van bennunk de 15 eves. Ennek ellenere meglepoen eretten viselkedik es nagyon nagyon tetszik, tenyleg ertelmes nagyon komoly temakrol is beszelgettunk. Nem tudom tenyleg mit tegyek iszonyuan vonzodok hozza es azt hiszem o is hozzam. Az Akarmilyen tanacs jol jonne most, de legyszi csak normalisak. Az ekezet hiany miatt bocsi!
2014. febr. 5. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sima a pálya.
2014. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért ezt még gondold meg párszor. Szakítás után ciki lesz...
2014. febr. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Baráti(féltestvéri) kapcsolat lehet, de semmi több.

Elvileg a szüleitek még egy jó ideig együtt lesznek és ti is ezáltal kapcsolatban maradtok, kár lenne elrontani egy párkapcsolattal.

Ezt a helyzetet tisztázni kell és akár még jó baráti(testvéri) kapcsolat is lehet köztetek.

A későbbiekben segíthetitek egymást tanácsokkal is bizonyos dolgokban. Jó ha van az embernek az ellenkező nemből testvére akire számíthat.

2014. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazabol, az hogy a szuleink egyutt vannak, az kevesbe zavar mint az hogy en vagyok az idosebb, es harom evvel...
2014. febr. 5. 20:41
 5/10 anonim ***** válasza:

A kor különbség még szerintem nem vészes, de szerintem ez csak egy hirtelen fellángolás a részedről.

Ott egy fiú aki sokat van a közeledben és ez, hogy még normális is még rátesz erre az új érzésre.

Nem akarlak sem le vagy rábeszélni semmire, ez mindenképpen a te vagy ti döntésednek kell lennie.

Akárhogy is beszéld meg a sráccal a dolgot, ez fontos lenne.

2014. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon beszeltunk meg ilyesmirol fogalmam sincs hogy kellene belekezdeni egyaltalan, hiszen ha forditva nincs igy akkor nincs mirol beszelnunk es meg eleg gaz is lenne. Egyebkent egyik tesoja mar kerdezte hogy majd en. Leszek e a baratnoje, pedig tenyleg nem kerult meg ez szoba, igazabol eleg bonyolult az hogy mi zajlik mert nem tudom pontosan o mit gondol, es nem is tudom hogyan kozeledjek fele hogy egyaltalan kideritsem
2014. febr. 5. 21:18
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazabol az hogy erdemes e kozelednem fel es ha igen akkor hogyan. De egyszeruen nem tudom lekuzdeni ezt az erzest
2014. febr. 5. 21:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem anno 17 éves koromban volt egy 15 éves barátom. Én is azért mertem összejönni vele, mert érettebbnek tűnt a kortársainál. De néhány hónap múlva kiderült, hogy nagyon is éretlen felfogásai vannak egy párkapcsolatról, nem tudta megadni, amire vágytam, ellenben hamarosan előkerült részéről a "még nem éltem ki magam" elmélet, és nyitott kapcsolatot akart, hogy kicsajozhassa magát... és még sorolhatnám. Szóval jól gondold meg. Nem akarok általánosítani és leírni az összes fiatalabb srácot, de nem véletlenül mondják, hogy a lányok általában gyorsabban érnek, mint a fiúk. Lehet, hogy lesz néhány szép hónapotok, de aztán valószínűleg ki fog ütközni a köztetek lévő korkülönbség. Különösen ebben a korban. Ő még rengeteget fog változni, és nem biztos, hogy jó irányba.


24/l

2014. febr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha lehetne pár szép hónap, akkor minek kihagyni?

simapályás elsővel értek egyet. óvatosan kideríteni, hogy ő is akar-e, és szülők előtt eleinte nem villogni vele. nem lehet előre tudni ezt a 3 év korkülönbséget! egykorúak kö9zt is vannak akkora szakadékok, hogy ihaj.

hajrá!

2014. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

lehet megtaláltad életed párját, de ha mégsem kellemetlen lehet ha együtt laktok

persze el lehet egymást engedni gyűlölködés nélkül is

finoman közelíts, és majd kialakul

3 ev nem sok felnőttek esetén

ugyanakkor egy 15 éves fiú nem 40 éves férfi ne legyenek túlzott elvárásaid, ő még azért gyerek

és nyugi, de még sok esetben te is


36f


szal egy próbát megér, de csak lassan, majd alakul, és ne várd tőle hogy felnőtt legyen

2014. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!