Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is járt már ilyen kellemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is járt már ilyen kellemetlen helyzetben? :S

Figyelt kérdés
Barátnőm ma eléggé összeveszett az anyukájával, ezért át is hívtam magamhoz, h picit megnyugtassam őt. Odabújt szorosan hozzám és elkezdte mesélni, h mi történt, szegény még el is sírta magát :S Mivel az ölembe ült ezért kéretlenül is erekcióm lett az érintésétől. Akkor lett probléma amikor ezt észrevette... teljesen kiakadt, h ilyenkor is csak a sexre tudok gondolni, amikor ő komolyan szeretne velem beszélgetni, mert teljesen fel van zaklatva :S Próbáltam megmagyarázni, h semmi ilyen szándékom nem volt, beszélgetni akartam csak vele,de nagyon gyorsan elviharzott :P Hogyan tudnám kimagyarázni magam ebből a kínos szituból ? :S
2010. máj. 11. 21:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tejóég.. Milyen hisztis:S Szerintem semmit sem kell magayráznod. Ha meg nem állna fel az lenne a baj. :'D Én személy szerint nem akadtam volna ki, figyelmen kívül hagytam volna. De ez én vagyok, és a csajt látom úgymond hibásnak. 16/L
2010. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Elküldöd neki ezt a linket, bocsánatot kérsz és ezek után megbeszélitek.
2010. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Egyébként ebben tényleg nincs semmi, ez a természetes.

Egyszerűen felkészületlenül érte... ez meg nem a legjobbkor történt ennyi.

Túlestek majd rajta.

2010. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
teljesen normális hogy felált ha a csaj azon besértődött akkor ne is törödj vele 16/L
2010. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Majd ha lenyugszik, belátja, hogy nem akartál semmi rosszat! Nem kell magyarázkodnod, ha van egy kis esze tudni fogja, hogy ezeket a dolgokat nem lehet irányítani! :)
2010. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sérült a barátnőd. Ennyi .
2010. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, h ez természetes, de nekem is annyira kellemetlen volt. Odabújik hozzám sírva, erre nekem meg feláll a f@xom :S
2010. máj. 11. 21:58
 8/19 anonim ***** válasza:

ezt nem kell szégyelned!!

ez mindössze annyit jelent, hogy szereted!:p

ennek örülhetne^^

L

2010. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

nyilván feláll bassssszus :D:D:D ezt nem hiszem el

már régen röhögtem iylen jót kérdésen xD haláli

kész, elmegyek aludni nem birom tovább xDxDxDXDXDDD.....

2010. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem magával a helyzettel volt a probléma, hanem azzal, h ilyen rossz időben történt :D Máskor ezzel természetesen semmi gond nincs.
2010. máj. 11. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!