Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja szakítot velem a barátnőm de szinte a legjobb barátok vagyunk és én még szeretem. Minden nap találkozunk sétálgatunk de tudom h nem lesz már soha több köztünk ennél. Mit tegyek, hogy mégis?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 14:33
 1/9 anonim válasza:
Ha tényleg minden nap találkoztok, és sétálgattok, akkor az nem vélelen van! Csak ne legyél rámenős, és ne legyél akaratos! Ha őis Szeret még, akkor úgyis lesz belőle valami, de tényleg nelegyél erőszakos példáúl ne akard megcsókolni ha ő nemakarja!!!
2008. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Becsüld meg, hogy nem dobott el magától és még tartani akarja veled a kapcsolatot! Szerintem várj türelmesen és még lehet ebből valami;)
2008. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előtem válaszolókkal várj türelmesen,ebből még lehet valami...
2008. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ő ugyérzi hogy én nagyon fó fej vagyok meg egy ijen embert nemakar elveszíteni mint én... de már mi csak barátok lehetünk... de hátha azért reménykedek.
2008. júl. 19. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Az énvéleményem szerint már nem szeret téged mert akkor nemtudna veled csak úgy mindennap sétálgatni 3-nappal a szakítás után..ahogy mondta jóbarátnak tekint..szóval annyira ne reménykedj tudom ,hogy szar..De kívánom neked ,hogy mégis szeressen és ne legyen igazam. sétálgass vele ugyanúgy dumáljatok.. de menj a haverokkal kapcsolódj ki.
2008. júl. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyes írásért xD 2-es vagyok nyelvtanbol xD .
2008. júl. 20. 00:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad,hogy miért szakított veled a barátnőd.Kevesen képesek arra,hogy szakítás után napokkal,majdhogynem ugyanúgy sétálgassanak,meg találkozzanak a párjukkal,mint azelőtt.Hmmm,lehet,hogy már csak úgy szeret,mint egy jófej srácot,egy barátot és értékes embert,de valószínűleg nem szerelmes már beléd.Persze ezt nyilván innen nem lehet egyértelműen megállapítani,max.abból lehet következtetni,amit írtál.Találkozz vele ugyanúgy,legyél vele kedves meg jófej,ahogy eddig is,de azért járj nyitott szemmel a világban,ha mégsem jönne már össze...
2008. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát most eltelt vagy 4 nap már és öszeált bennem egy kép... látam ma egy sráccal... és nem barátoknak tüntek... és a nyitot szemröl nem vagyok a legszebb ezért nem könyü csak ugy öszeszedni mást... egyébként 9 hónapig tatot ez a történet.
2008. júl. 20. 23:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a 4. választ írtam és én is ebben a cipőben jhárok csak mi 2,5 év után szakitottunk most egy hónapja most meg már chates csávókkal találkozgat.. jah de nekünk elötte még gyerek is lett volna csak elment elötte 2 héttel szal még rosszabb:s...
2008. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!