Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 éves lány vagyok, a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok, a barátommal távkapcsolatban élünk, ezert havonta 1-2X találkozunk, mondjuk akkor szinte reggeltől estig tudunk szeretkezni. Melyik lenne számomra a legjobb védekezési módszer?

Figyelt kérdés
Eddig Belarat szedtem, de időnként bevérzek tőle.A többi gyógyszerrel már nincs kedvem kisérletezni.A gumit haggyuk mert...hát ti is tudjátok azzal nem az igazi.De akkor mivel védekezzünk?!Létszi írjatok ötleteket is meg tapasztalatokat is.Köszönöm!
2008. aug. 29. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak Pharmatex termékek, melyeket az aktus előtt kell alkalmazni.nézz utána a www.hazipatika.hu oldalon
2008. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nyuszee17 válasza:
100%
Szia!Mi is a pharmatex termékeket használtuk eddig!Mondjuk én a hüvelykúpot próbáltam, de annak elég rossz volt a szaga... Viszont a hüvelytabletta az egész jó:DAnnyi a hátránya h tíz percet várni kell vele, dehát az nem nagy idő!A megbízhatóságot tekintve elég jó ha az utasításoknak megfelelően alkalmazzátok!az ára 1500 Ft és 10 alkalmas!Sztem nektek épp ez lenne a megfelelő!cia
2008. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Pesszárium + zselé.

Pont erre jó, ha csak néha találkoztok.

2008. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk pesszáriumot enem nagyon szoktak 17 évesen...

Pharmatex termékek jók. A kúp mondjuk elég kellemetlen szagú, (de nem nagyon gáz) nekem inkább az vele a bajom, hogy annyira nedvessé tesz, hogy már sok.. de ha éppen ilyen gondod van, hogy esetleg nem nedvesedsz elégggé, akkor ez Neked való!

Most vettem hüvelytablettát, de sajnos még nem volt rá szükség :S

2008. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezzel a 'hüvelyes' dolgokkal meg vigyázni kell, ha bármi fertőzés történik, vagy gomba, akkor elvileg nem megbízható. Én nem tudom, tablettázok, csak olvastam valahol, hogy van ilyen probléma...
2008. aug. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi szex mellett felesleges a fogamzásgátló tabletta. Válaszd a hüvelykúpot/krémet/tablettát, akár megszakításos közösüléssel kiegészítve.Egyébként szerintem a gumi lenne a legmegbízhatóbb, csak ti azt nem szeretitek.
2008. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!