Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülyeség lenne egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne egy olyan pasival lefeküdni aki naon kozel áll hozzám és nem szeretjuk egymást de már régota a legjobb haverok vagyunk és ö velem szeretné elvesziteni a szüzességét? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Hát, szerintem az első szexet olyanal kéne csinálnod, akit szeretsz is, nem?

Így ennek mi értelme lenne?

De én gyanítom, hogy ő már nem is szűz, így akar téged ágyba vinni, hogy azt mondja, még nem volt senkivel, szerintem el ne hidd neki... Legyen eszed! Jól gondold meg, kivel fekszel le először, mert később nagyon megbánhatod!

2008. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha te nem szeretnéd vele, akkor ne. de sztem is inkább azzal kéne akibe szerelmes vagy.
2008. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha " csak " haverok vagytok, akkor egyrészt nem kellene elrontani a " haverságotokat ", bár ha több mint haver... mondjuk barát :P akkor meg főleg nem kellene... Biztos sokat beszélgettetek erről ti ketten és téged is lázba hozott, meg tuti beszél ráfele erősen, h vele célszerű lenne megtenned.. de szerintem szerelem nélkül az első szex, nem olyan, mintha egy olyan sráccal feküdnél le, akit nagyon szeretsz ( szerelemből ) és ő is Téged... szóval véleményem szerint várd meg, míg eljön az igazi és akkor biztos csodálatos lesz :)
2008. júl. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes a barátságot "feláldozni" egy ilyen miatt mert ha lefekszel vele utánna már nem lesz soha olyan a barátság köztetek amilyen eddig volt!amugy szerintem jobb az elsőt valaki olyannal csinálni akit szeretsz is vagy nem?
2008. júl. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor csináljátok ha utána is meg tudtok maradni a barátságnál, egyébként szerintem egy barátság többet érhet mint egy tartalmatlan szerelmes kapcsolat. De ha belefér az elképzelésetekbe hogy barátságon belül testi örömöt szerezzetek egymásnak akkor hajrá, én pl az exemmel most is nagyon jó barátságban vagyok, de nem lehet az ember örökké együtt valakivel, az még nem jelenti hogy mostantól nem ismerlek, mert annyira utállak, tehát döntsétek el ketten, hogy elég érett gondolkozásotok van e egy ilyen akcióra!
2008. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na erre mondom én azt, hogy ritka eset mint a fehér holló mégis tökéletes. A bizalom és a kölcsönös szeretet megvan egymás iránt mindkettőtökben, és ha be is jöttök egymásnak akkor nem kérdéses, hogy a válasz IGEN. Talán a szex után még egymásba is szerettek. Ha meg nem, akkor lesz egy olyan ember akivel elmulatod az időt ha épp nincs párod...
2008. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17évesen én is kaptam ilyen ajánlatot egy fiútól, akiben biztos voltam, hogy szűz. gondolkodtam rajta, mert tetszett a srác, de végül nemet mondtam. és nem is bántam meg.
2008. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köce a wálaxaitokat!!!

CSAK ÉN EVEL A SRÁCCAL MÁR JÁRTAM IS ÉS ÉN BIZOK BENNE MEG Ő IS BENNEM ÁLLANDÓAN EGYÜTT LOGUNK HÉTVÉGEKEN SZOKTAM IS HOZZÁ ELJÁRNI MEG MINDEN ÉS EGYSZER FELJOTT EZ A TÉMA H HA LEFEKUDNÉNK EGYMÁSSAL ÉS O NAON AKARNÁ WELEM DE ÉN N WOK BIZTOS H MEGCSINÁLJAM E!!!!

MEG ÉN EZ A SRÁC IRÁNT ÉRZEL VALAMIT CS Ő N TUDJA MERT ÉN EZT A SRÁCOT 7 HONAPJA SZERETEM ÉS AZÉ KÉRDEM TOLETEK H MIT TEGYEK!!!MERT ÉN OT SZERETEM MEG ÉN IS BEJOWOK NEKI A SZEMEMBE MEGMONTA MEG KETTESBEN IS SZOKTUNK LOGNI ÉS OLYAN BIZTONSÁGBA ÉRZEM MAGAMAT MELLETE MEG ILYESMI XAL EZ NEHÉZ DÖNTÉS LEX.....!!!

2008. júl. 20. 12:35
 9/11 A kérdező kommentje:

köce a válaszaitokat!!!

CSAK ÉN EVVEL A SRÁCCAL MÁR JÁRTAM IS ÉS ÉN BIZOK BENNE MEG Ő IS BENNEM ÁLLANDÓAN EGYÜTT LÓGUNK HÉTVÉGEKEN SZOKTAM IS HOZZÁ ELJÁRNI MEG MINDEN ÉS EGYSZER FELJÖTT EZ A TÉMA HOGY HA LEFEKÜDNÉNK EGYMÁSSAL ÉS Ő NAON AKARNÁ VELEM DE ÉN NEM VOK BIZTOS HOGY, MEGCSINÁLJAM E!!!!

MEG ÉN A SRÁC IRÁNT ÉRZEK VALAMIT CSAK Ő NEM TUDJA ,MERT ÉN 7 HONAPJA SZERETEM TISZTA SZIVEMBŐL ÉS AZÉ KÉRDEZEM TŐLETEK HOGY MIT TEGYEK!!!MERT ÉN ŐT SZERETEM MEG ÉN IS BEJÖVÖK NEKI A SZEMEMBE MEGMONTA MEG KETTESBEN IS SZOKTUNK LÓGNI ÉS OLYAN BIZTONSÁGBA ÉRZEM MAGAMAT MELLETE MEG ILYESMI SZAL EZ NEHÉZ DÖNTÉS LEX.....!!!

2008. júl. 20. 17:26
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
javaslom,elobb tanulj meg helyesen irni es fogalmazni magyarul,majd csak azutan gondolkodj a szexen.
2009. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!