Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi késztet egy fiút arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi késztet egy fiút arra, hogy ilyet mondjon egy lánynak?

Figyelt kérdés

Barátok, legalábbis azok voltak. Ezek után már nem lesznek azok...


Szóval hirtelen felindulásból ezt mondta a lánynak: "Elmehetsz a fasba bmeg!" Nem volt előzménye, nem volt oka enne a mondatnak, csupán hülyéskedtek, csikizték egymást és a fiúnak eldurrant az agya. Így korábban sosem beszélt egy lánnyal sem.


Mitől lehetett ez? :D


2014. febr. 6. 05:21
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
1es emberek így poénkodnak de van ali így csajozik
2014. febr. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem véletlenül azt hitte a barátaival és nem a kedvesével beszél. Ha még ilyen soha nem volt...megbocsátható...
2014. febr. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a barátnője!! Nem vagyunk kapcsolatban! Kérlek ne értsétek félre:).


Csupán jó barátok (voltunk).

2014. febr. 6. 05:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"csupán hülyéskedtek, csikizték egymást"


Talán túl messzire mentél, nem volt semmi kedve a "csikizéshez", csak te erőltetted.

2014. febr. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 menta34 ***** válasza:
100%

Sok oka lehet, de lényege, hogy valószínűleg gyengédségre és megértésre vágyott inkább...


Szerintem küldj neki egy sms-t, hogy "Elmentem a fasba. És most? hogyan tovább?" :)

2014. febr. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugye nem nedvesedtél be tőle?
2014. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom, te vagy a lány.


Azért tegyük helyre: a beszólás nem "a lánynak", hanem "a barátnak" szólt.

Elég primitív dolog, de sokaknál annyira természetes az alpári beszéd, hogy a b**zdmegolás nélkül képtelenek két mondatot elmondani. Lehet, hogy ez nála csak a "kérlek, hagyd abba, mert nem jó érzés" mondatot jelentette, csak az ő primitív stílusában megfogalmazva.

Egyébként az sem mindegy, hogy milyen hangsúllyal mondta. Haverok között gyakori az ilyen stílus, és természetesen ekkor nem azt jelenti, hogy tényleg el kívánja a másikat a falloszba.

2014. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De egyébként azt is erősnek érzem, hogy ettől vége legyen a barátságnak. Már ha ez addig barátság volt...
2014. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!