Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarodhat ennyire össze egy csóktól? Valaki volt már hasonló helyzetben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal, 1 hónappal később elment a haverja bulijára. Aztán bevallotta nekem hogy a bulin megcsókolta egy lány, és Ő visszacsókolt. Megbocsájtottam neki mert amikor a srác előtti barátommal voltam még együtt, ugyan úgy megcsókoltam a srácot. De nem akarja folytatni,mert nem tudja mit akar, teljesen összezavarodott, és azt mondja hogy elkapkodtunk mindent. Írja hogy szívesen hozzámbújna, és szinte érzi az illatom, de még sem teszi.
2014. febr. 6. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 17 fölött vagytok, akkor pofozd fel úgy istenesen, mert egy barom. Ha alatta, akkor vegyél neki a csomag lego-t, mert az való még neki.

Komolyan mondom.

2014. febr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szóismétlés egyes!
2014. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tisztában az érzéseivel. Nem biztos abban, hogy Te kellesz neki igazán. Jobb érzésű srácoknál szokott csak ez erkölcsi dilemmaként előjönni, gátlástalanabbak használják addig is a régi csajuk, amíg az újat teljesen be nem fűzik.
2014. febr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán ennyire visszafogott és félénk.

Bár ez nem ok arra, hogy egy csók miatt dobjon. Még ha mondjuk ő annyira megfontolt jellem, hogy tényleg egy csók is nagy szó nála, ez még talán érthető lenne, de hogy egy csók miatt akarna véget vetni? Á, dehogy, inkább csak nem is szerelmes beléd.

2014. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3. válaszoló ! Rátapintottál a lényegre.

Visszafogott, picit félénk srác, de tudom hogy szeret, mert ahogy hozzámért, vagy rám nézett az árulkodó volt, nagyon is. Amikor először találkoztunk, folyton elpirult, és esetlenül mosolygott, Látszott rajta amikor együtt voltunk, hogy boldog velem. Annyira felszabadult volt, és élettel teli. Tényleg, és úgy nézett rám, hogy érzetem hogy tényleg boldog hogy a magáénak tudhat, és velem lehet. Önmagunk voltunk egymás mellett, erről beszéltünk is. Tudom, hogy most "pfúúú 1 hónap miatt ennyit rinyál?" ez a mondat megfordul pár ember fejében. De az egy 1 hónap, annyira fantasztikus volt, hogy nem akarom ennyire könnyen futni hagyni a srácot.

Nem értem, hogy miért érzi azt hogy elkapkodtuk a dolgokat..

Majdnem másfél hónapig ismerkedtünk, aztán a többi meg jött magától.

2014. febr. 6. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!