Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel összevesztem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel összevesztem. Mit ajánlotok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány akit megismertem 4 hónappal ezelőtt, sokszor aludtam nála is, nagyon jól éreztük magunkat, mondta hogy szeret de nem úgy reagáltam le ahogy kellett volna, ezért csalódott. Rá pár hétre mondtam neki, hogy szeretem és lesz e most már a barátnőm? Mert nem volt kimondva semmi. Azóta nem nagyon beszélünk, sokszor nem vette fel a telefont majd írt egy sms-t hogy össze van zavarodva. Elmentem elé pár napra rá és azt mondta kényszerítem meg rá akarom erőltetni magam ezért a válasza nem, nincs szüksége erre. De mondtam h nem ezért jöttem csak mert látni szeretném és hiányzott. Majd mondtam neki h csak egy esélyt szeretnék, hogy bizonyítsak neki, sajnálom hogy csalódott meg feljöttem és zaklatásnak vette de picit be sokkaltam a dolgok miatt. Végén pedig azt mondta pénteken keres, addig ne keressem. Végén pedig adott egy puszit és mondta h írjak sms-t ha hazaértem.

Most gondoltam rá pár nap elteltével, hogy jót tett ez a pár nap amíg nem találkoztunk és átgondoltam a dolgokat és lenyugodtam és tisztán látom a dolgokat, gondoltam ma v péntek délelőtt ezt leírom neki és beszélgessünk egy forró csoki közben.

Véleményetek ? Írjak neki péntek délelőtt mielőtt találkoznánk?



2014. febr. 6. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Irjal neki ha akarsz.De nem akarom elvenni a kedved tenyleg de az mar nem jo ha az elejen is ilyen gondok vannak.Azert sok sikert. :)
2014. febr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En lazara vennem es elkezdenem szivatni:


"Na mi van bepasiztal mar?"

"Nem csoda, hogy nem sikerult..."

2014. febr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ő kérjen bocsánatot, ha úgy bánik veled, akit állítólag szeret, mint egy zaklatóval, csak mert felkerested, hogy bocsánatot kérj.
2014. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Békülős szex :D
2014. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Keress egy másikat, túl komplikált már az elején.


22F

2014. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!