Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves lány vagyok. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány vagyok. Nagyon gáz, hogy egy ilyen srác tetszik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy még csak 20 éves, de annyira sok közös van bennünk, meg kb az első perctől iszonyat jól elvoltunk. Igaz, nagyon ritkán találkozunk, inkább neten szoktunk beszélgetni, de ijesztő, hogy mennyire egy hullámhosszon vagyunk. Túl fiatal hozzám?
2014. febr. 6. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Csakis a ti kettőtök ügye. Ha nektek így jó, akkor minden rendben, másnak meg semmi köze hozzá...
2014. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, 3 év nem sok. Nem korban mérik a szerelmet.
2014. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 ASOT ***** válasza:
100%

mit foglalkozol ezzel? ha számodra ciki megjelenni vele bárhol vagy barátnőid előtt kézen fogva lenni vele akkor baj van.

Amúgy meg nem tökmindegy ha nektek jó? :)

2014. febr. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy szemmel láthatóan mások (vadidegenek) véleménye, meg egy puszta számadat többet jelent, mint a kettőtök érzései.
2014. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
de félreértettetek, én nem arra céloztam, hogy mások előtt gáz-e, hanem hogy később nem lehetnek-e abból problémák, hogy fiatalabb, és esetleg éretlenebb, vagy ilyesmi..? de mindegy, rosszul kérdeztem, ez igaz. csak kíváncsi voltam, hogy más volt-e már ilyen helyzetben.
2014. febr. 6. 11:03
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha most nem hajaz olyan dolgokra, amik téged zavarnának, vagy esetleg a viselkedése kissé bosszanta, ha szó sincs ilyesmiről, akkor nem kell aggódnod.
2014. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 menta34 ***** válasza:

Én sosem voltam még 23 éves lány úgy, hogy tetszett volna egy 20 éves fiú.


37F :)


Ui: a lényeg már leírták, nem fiatal, ne foglalkozz ezzel:)

2014. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
3 év mégis mi a szzrt számít?
2014. febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem most lett vége a kapcsolatom egy nálam 2,5 évvel idősebb lánnyal és végig ő volt az éretlen :/ :D

Ha megvan a hullám, egy próbát megér.

(nem a kor miatt, hanem hűtlenségből hagyott ott(fiatalabbért))

Egy próbát, mindenképp megér :)

2014. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
lemaradt 23f vagyok
2014. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!