Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy lány, s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, s egyik barátomnak el is mondta, hogyha úgy alakulna, szívesen járna velem. Viszont nem nagyon merek belekezdeni, nem tudom hogy kezdjem, hogy kérdezzem meg, hogy járna -e velem, stb?

Figyelt kérdés
Illetve a csók-os rész sem nagyon menne, ettõl félek legjobban, valaki segítene? és légyszi ne olyanokkal, h. az majd jön magától.
2014. jan. 28. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
hát semmiképpen se úgy kezd h járunk?
2014. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt gondoltam, de akkor hogy?
2014. jan. 28. 17:13
 3/6 anonim válasza:
Szerintem hívd el egy teazos/kavezos helyre, es beszelgessetek. Monnd neki, hogy nagyon kedveled/megszeretted/nagyon szimpatikus/ szep(ha tenyleg igy gondolod), es szeretned, ha koztetek tobb is lenne baratsagnal. Ha viszonozza, akkor oleld at a derekat, de kozbe ot nezd, mosolyogj ra, es csokold meg! Remelem segitettem.:))
2014. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És.. csókold meg..ez tetszik.. csak fejjebb leírtam, hogy az a rész lenne a legnehezebb. Sohasem csókolóztam..:))
2014. jan. 28. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem így volt az első eset: Sétáltunk este beszélgettünk, meg akartam fogni a kezét de hirtelen felkapta így hagytam, gondoltam nem akarja úgyhogy nem erőltettem a dolgot. Aztán beszéltünk tovább, felé fordultam ő is felém aztán akartam adni neki egy puszit az arcára, hogy "olyan aranyos vagy" de csók lett belőle, hát nem lökött el. :P


A lényeg, hogy légy határozott, magabiztos nem a kigyúrt, divatpatkányokra buknak a csajok, mármint amelyik normális is, ha elég határozott vagy meglépni ezt a lépést akkor tetszeni fog neki. :) Sok sikert hozzá.

2014. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké, értem ezeket a lépéseket, de sosem csókolóztam még.. ez a gond.

Köszi.

2014. jan. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!