Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem magam jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam jobban vele?! (Nagy korkülönbséggel. )

Figyelt kérdés
Nős gyerekes férfiról van szó. Egy városban élünk, ismertem már őt, de az egész a Forma 1-en kezdődött amikor hazahozott engem. (Ismerős által, én egyébként vonattal mentem fel Bp-re) Már ott érződött valami kettőnk között. Sokkal jobban érzem vele magam, mint a velem egykorúakkal minden téren. Minden este beszélünk órákon át(fb vgy ha úgy van telefonon), néha értem jön vagy épp elvisz suliba. Szeretkezésen túl vagyunk már többszörösen is. Elvileg ez egy titkos kapcsolat lenne (vagy inkább haver kapcsolatnak KELLENE lennie vagy még annak sem..) de néha néha megfelejtkezünk erről..... Azt érezteti velem, hogy imád. A házassága nem fényes, sőt kifejezetten rossz, válna de a gyerekek... és stb. Nagyon sokat jelent nekem ő, nem hiszem el róla azt, hogy kihasználna, tényleg alapból már iszonyat sokat beszélünk egymással mindenről! Mintha egymás társai lennénk. (sokáig nem is hagytuk, hogy az érzéseink vigyenek minket) Miért jobb minden vele? Tényleg érezhet valamit felém? Hogyan tovább? L/18
2014. febr. 6. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy újabb naiv rib.nc
2014. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remelem ha lesznek majd gyerekeid Te is igy jarsz!
2014. febr. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Istenem még 18 évesen itt jársz?Rettentően buta vagy,ugye tudod?Neki csak a kis finom tested kell.
2014. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ilyen dolgokra voltam a kíváncsi!...
2014. febr. 6. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, tudom, szerelmes vagy, és ott a rózsaszín köd... de hidd el, az esetek 99,9%-ában ez a szomorú igazság...


Ha valóban olyan rossz lenne a házassága, akkor a gyerekek ellenére elválna... és úgy keresne mást.


Így csak máshol keresi azt, amit otthon nem kap meg... a fiatal testet, másfajta szexuális élményt, az újdonság varázsát.


Három variáció van:


1. Köszönöd, de nem kérsz belőle, hogy te legyél a harmadik...

2. Folytatjátok ugyanígy, részedről maximális diszkrécióval, hogy ne miattad menjen tönkre a házassága!

3. Ha valóban szerelmes, és rossz a házassága (amit továbbra is kétlek), akkor otthagyja a feleségét, rendszeresen látogatja a gyerekeit, és él veled boldogan!


A gerinces az az első vagy a harmadik variáció lenne...


Az esetek többségében az a szitu, hogy ezek a férfiak jól érzik magukat egy zsenge lány karjaiban, viszont eszük ágában sincs feladni eddigi kényelmes életüket, és mindent nulláról újrakezdeni!

2014. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rak beléd egy pár kört és ennyi.
2014. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!