Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nagy korkülönbséggel,30...

Akik nagy korkülönbséggel,30 felett vállaltak újra gyereket, jobban el van kényeztetve a babátok? A nagy testér/ek/ segít/enek/? Van elég türelmed? Egyáltalán milyen sok év után újra kezdeni az éjszakázást, stb?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Isteni jó újra babázni!

A nagylányom 17 múlt,a fiam 15.5 volt,amikor 6 hónapja megszületett a kislányom.Én 36 vagyok.

A gyerekek sokat segítenek.A lányomnál többet van a kicsi,mint nálam.Állandóan rosszalkodnak.Vihogás,zörgés,csapkodás,szóval rendetlenkedés!Az éjszakázást megúsztam,mert 9 hetes korától szépen alszik.Az igaz,hogy 3 hónapos koráig velem aludt,de ez nekem is így volt jobb.Néha nem tudják az emberek eldönteni,hogy a lányomé,vagy az enyém-e a baba?

Sokkal nyugodtabb vagyok most.Az anyagiakat megteremtettem.Van hol laknunk,van autóm,netünk...Az,hogy mindent E/1-ben írok,az azt jelenti,hogy a kicsivel egyedül vagyok.Apukája nem vállalta,ez az egy,ami nagyon bánt,de Ő így is csak boldogságot hozott nekem!

Vágj bele,nem bánod meg!!!!!!!!!

2009. okt. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk napra pontosan 16 év a korkülönbség,a pici most 16 hós múlt,én 35.5 éves voltam,amikor született.Mindketten fiúk,de a kölcsönös a szerelem.Nekem nagyon nagyon jó újra babázni,és a nagy fiúnak sem okozott/okoz gondot a kicsi körüli teendők.Nem kényeztetjük jobban,ugyan olyan liberálisan neveljük,minta a nagyot.Én eddig is türelmes voltam,de most úgy érzem,h még több türelmem van.És nekem nem nehézség az éjszakázás,inkább élvezem,h újra valakinek ennyire nagyon szüksége van rám...és mi szeretnénk még 1 babát.
2009. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk a nagyok 17, 14 és 11 évesek. A pici lányom 1 éves. A nagyok imádják és ő is őket. Amikor hazaérnek a suliból, hatalmas az öröm. A nagyok (2 fiú, 1 lány) sokat segítenek, fürdetik, öltöztetik, vigyáznak rá. A nagyokat is elég liberálisan neveltük, - persze azért ésszerű határokat megszabtunk közösen - a kicsinél se akarok változtatni. Türelmem akkor is volt, de talán most még kevésbé aggódom minden butaságon. Nem idegeskedem, ha pl a kicsi nem akar éppen enni, nem úgy alszik, nem úgy hízik,ahogyan az a "nagy könyvben" le van írva stb. Hogy milyen babázni újra? Fantasztikus!!! Még akkor is, ha eddig nem aludtam végig egyetlen éjszakát se, mert éjjel is szopizik. Majd ennek is eljön az ideje :)) Egyébként 38 éves vagyok.
2009. okt. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!