Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden és érthetöen leírni:)


A legjobbarátnőmröl van szó. Megtudtam, hogy a párja legjobb barátja szerelmes lett a barátnőmbe. Etért egy évvel ez elött szakítozz a barátnőjével és külföldre ment dolgozni, hogy elfelejtse a barátnőm. Én ezt már akkor is tudtam, de nem szóltam senkinek. Most kiderült, hogy ez alatt az egy év alatt szinte naponta hivtam a barátját és néha néha a barátnőmmel is beszélt. Talán ennek köszönhetően nem sikerült kiszeretni belölle. Igy a most azt tervezi hogy a hónap végén haza jön (már megvette a repjegyet is) és szerelmet vall.

Arra gondoltam, hogy meg mondom a barátnőmnek miré készül a fiú, így nem éri váratlanul. Esetleg haza utazhatna a szüleihez (egy hét) míg itt lesz a srác, vagy valami ....

Hülyeség? Ne szóljak??


2014. febr. 6. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne folyj bele, nem a te életed.
2014. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez igaz, de ha baja van mindig hozzám jön ....

És ha megtudja , hogy én tudtam és nem mondtam semmit

2014. febr. 6. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!