Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki? A többi lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? A többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval van egy kollégám, már egy párszor lefeküdtünk egymással. Nekem jelent valamit a srác, de az ő részéről ez csak "barátság extrákkal". Szokta mesélni, hogy milyen jót kefélt a hétvégén persze más csajokkal. És az rohadt rosszul esik, de nem merem neki megmondani, nehogy megváltozzon a viszonyunk! Nem tudom mit csináljak!
2014. jan. 17. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan ez kell a nőknek, hogy megalázzák, hogy mellette még 100 nővel keféljen a pasi?
2014. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azt kapod amit érdemelsz
2014. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

több választásod van.

egyébként is mi a jobb számodra?

benne maradni ebben,úgy,hogy neki ez csak szex te meg reménykedsz(merthogy ebből több lesz arra sztem kevés esély van),vagy kiszállni és találni valakit aki téged is képes szeretni?

2014. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
valószínűleg az lenne a legjobb ha elfelejteném az egészet, csak nehezen fog menni, mivel a kollégám,meg attól is félek, hogy ha őt hanyagolom, nem találok senkit, aki foglalkozik velem. Nekem már ez is nagyon számít, mivel a srác előtt még nem volt senkim.
2014. jan. 17. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:
ő az első? :D gáz vagy!
2014. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jan. 17. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:

ah nem gáz vagy,hanem az önbizalmad/önbecsülésed nulla.

egy ilyen viszony akkor működik mikor mindkét félnek csak dugópajtira van igénye és helyén tudja kezelni. amit amúgy baromi nehéz...

komolyan rengeteg pasi van a földön,rendesek is akik tudnak szeretni.benne maradhatsz ebbe,csak épp értelme nincs ha többet akarsz ő meg nem.

kezdj magaddal valamit,nemtudom,tuningold fel magad kicsit,látogass el fodrászhoz,kozmetikushoz stb.amitől jobban érzed magad a bőrödben. ha jól érzed magad az látszik rajtad-->könnyebb az ismerkedés is.

más is fog veled foglalkozni,és ami a legfontosabb, nem csak azért mert elővehet éppen mikor úgy tartja kedve.

2014. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!