Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, aki tetszik nekem, de én nemtudom hogy érez irántam, egyik nap fogunk talizni, és vegyek neki chipset, vagy csokit, vagy valamit?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
vehetsz neki valamit persze :) egy kis meglepinek mindenki örül!
2014. febr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy szàl viràgoumeg csokit
2014. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
chips az ritka romantikus....
2014. febr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég ha meghívod egy üdítőre,vagy kávéra,capuccino-ra. Majd a második vagy harmadik randira már vihetsz egy csokit :)
2014. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nehogy vegyél neki valamit az első randira..az olyan pff..

meg mielőtt találkozál vele mond neki:"mivel ebből kapcsolat is lehet,és mivel tudjuk hogy egy kapcsolat két emberből áll ezért mindent amit közösen csinálunk azt közösen is fizetjük"

ha nem egyezik akk hagyd a francba de semmi féleképp ne legyél a szponzora

2014. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk...:/
2014. febr. 9. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Wc papír nak biztos örülni fog :D
2014. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!