Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez nagyon nagy korkülönbség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon nagy korkülönbség? (17L,22F)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú (22 éves) és én is bejöttem neki, de a korkülönbség miatt jegelni kellett a kapcsolatot (így egyeztünk meg, de ez hosszú történet...). Én még mindig így érzek, de nem tudom, hogy vele mi van, mert azóta nem nagyon beszélünk. El kellene felejtenem, de nem megy :(

Érdemes lenne elmondanom neki, hogy még mindig nem tudtam továbblépni?

(Több, mint öt hónapja nem tudok továbblépni :/)

Ráadásul egy osztálytársamnak bejövök, és én is kedvelem, de nem tartom fair-nek vele szemben, hogy több legyen közöttünk, amíg nem vagyok túl a másik fiún.



2014. febr. 6. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elfogadható.
2014. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A korotokhoz képest kicsit nagy a korkülönbség, de nem vészesen. Ha te lennél 19, ő 24, azzal már nem lenne semmi gond.

Amúgy a jegelés mit takar? Ő sem ismerkedik senkivel?

2014. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy.
2014. febr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A jegelés annyit takar, hogy majd visszatérünk rá pár év múlva, mert ebben a korban szerintünk ez még sok. De ettől még azzal ismerkedik, akivel akar.

Éppen ezért elég rossz a helyzet :( De nem várhatom el tőle, hogy addig ne legyen barátnője...

2014. febr. 6. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor gratulálok. Talonba lettél téve. Te tépelődsz, amíg ő éli világát.

És ezt nem gonoszságból írom, hanem jószándékból.

2014. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos tleg tartalekba lettel teve :/ amugy ha igazan szereti egymast ket ember akkor tok mindegy hogy hany evesek.. Szoval szerintem elfogadhato :)
2014. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem sok.èn meg a pàrom közt is ennyi van.20L 25F
2014. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!