Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor van itt az ideje csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van itt az ideje csókolózni egy kapcsolatban? Hány hónap, vagy hány hét?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha te időben akarod mérni akkor rossz úton jársz.
2014. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10 nap
2014. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi igazából az első csóktól számítjuk azt hogy együtt vagyunk. Az előző kapcsolatomban is ez volt.
2014. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolat az? :D Én is az 1. csóktól szoktam számítani
2014. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amikor mindketten úgy érzitek.
2014. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Zakathol ***** válasza:
100%
Hogy lehettek kapcsolatban, ha még csók se volt?
2014. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

óó, azért azt nem mondanám, hogy nem létezik olyan, hogy már kapcsolatban vannak, de még nem csókolóznak.. nekem is volt ilyenem, beletelt pár napba a leánynak míg átérezte a dolgot (első pasi)..

de az is igaz, hogy nem egy kapcsolatom kezdődött úgy, hogy egyszercsak szó nélkül megcsókoltuk egymást...


nincs időhöz kötve, és ahogy az első írta, ha azt hiszed igen, akkor rossz úton jársz

nincs semmihez kötve

ez csak úgy jön.. és pont jókor jön.. se hamarabb, se később... de ehhez az kell, hogy odafigyelj a másikra

2014. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát.... nem tudom. Én teljesen más sorrendben szoktam haladni :D

De nem az időtől függ.

2014. febr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :) nem én vagyok kapcsolatban, hanem a barátnőm és azért kérdeztem, mert neki itt nincs profilja
2014. febr. 8. 10:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Amugy mas a dolog 12 es mas 17 evesen.... hany eves a baratnod?
2014. febr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!