Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az a csaj aki lemondott nekem, nincs rá esély hogy 2-3 hónap múlva jelentkezik hogy hoppá meggondoltam magam járok veled, pláné most amikor már kapcsolatban van, és még arra sem válaszol, hogy mi újság? Hogy vagy? Ha írok neki.

Figyelt kérdés
2 évet hajtottam ezután a lány után,aki elutasított,írta hogy maradjon a barátság,barátként tekint rám.Viszont megismertem egy másik csajt,aki meg akar tőlem valamit és szívesen összejönne velem,bevallom én sem lennék ellenére ennek,hisz kedvelem a csajt nagyon és én is járnák vele..Hülyeség lenne ő miatta elszalasztani ezt a másik lányt, aki bizonyította is hogy fontos vagyok neki valóban.
2011. máj. 13. 10:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
vagyis hülye lennék,ha ő miatta elutasítanám ezt a másik csajt,nem éri meg rá várnom..
2011. máj. 13. 10:20
 2/16 anonim ***** válasza:

OK.

Mi a kérdés???

2011. máj. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
jah..hogy megéri-e várni a csajra aki elutasított vagy sem?
2011. máj. 13. 10:26
 4/16 anonim ***** válasza:
Azt válaszd, akihez vonzódsz és akinél esélyed is van. Ne ragaszkodj a kudarchoz.
2011. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elutasított, ezt vedd tudomásul. Én nem várnék rá.
2011. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ennél a másik lánynál sok esélyem van,sok bennünk a közös,hobbi,gondolkodás mód,életvitel,megértjük egymást mindenben.az a lány meg aki elutasított,ennek már 2 hete még a társaságomat sem keresi,hiába írtam neki tegnap 2 hét után,hogy szia.mizu?hogy vagy?vissza sem irt,ebből látom hogy mit jelentek neki.
2011. máj. 13. 10:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt válaszd aki tetszik neked és akinek tetszel.

Azt viszont nem értem, hogy miért kell bűnösnek beállítani a másikat csak mert nem akar veled lenni? Jó hogy nem ír vissza, mert nem érdekled (ez nem bűn), nem akar barátkozni vele vagy hamis ábrándokat kelteni. De te úgy írod, mintha ez legalábbis kötelessége lenne amit nem tesz meg.

2011. máj. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi,igazad van,csak tőle rosszul esik ez a viselkedés,mert több vagyok neki mint barát,és aki több mint barát az nem ezt érdemli,mind1.
2011. máj. 13. 10:42
 9/16 A kérdező kommentje:
nem nézek bünösnek senkit sem.csak annyit szeretnék megtudni hogy:megéri-e olyan lányra várni tovább,aki elutasitott.
2011. máj. 13. 10:53
 10/16 anonim ***** válasza:
És ezt ő is mondta vagy csak te hiszed? Ha az egyik fél szerelmes a másikba akkor a barátság nem működhet nagyon tovább...
2011. máj. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!