Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 éves nő és 37 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves nő és 37 éves férfi kapcsolata működhet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Felnőtt emberek!Miért ne működhetne a kapcsolat?! Esetleg akkor lenne gáz,ha 17 éves csaj 37 éves pasival.
2014. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2014. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze! Már szerintem 17 éves csajszi és 27 éves férfi között is működhet.
2014. febr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerelemben a kor es a súly nem számít.:)
2014. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze.

A mi kapcsolatunk már 8 éve működik. 19 voltam ő 29 mikor összejöttünk. Most 26 vagyok, ő már betöltötte a 37-et.

De lehet hogy nálatok nem fog működni, hisz ha ez a kérdés felmerült benned akkor vagy kicsit éretlen vagy még vagy nem hiszed hogy 10 év korkülönbséggel is lehet boldog az ember.

Egyik barátom szülei között 15 év volt, az utolsó pillanatig szerelmesek voltak egymásba.

Az én dédszüleim között is 11 év volt.

2014. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kicsit félek mert nem futó kalandot akarok ő viszont halvány jelét se mutatja annak hogy komolyan gondolná. Meg egy 37 éves férfinak nyilván vannak igényei amit én nulla tapasztalattal nem biztos hogy ki tudok elégíteni
2014. febr. 9. 12:17
 7/10 anonim ***** válasza:
27 évesen nulla tapasztalat???
2014. febr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha jelét sem adja annak, hogy komoly kapcsolatot akar, mert valószínűleg nem is akar, akkor nem is lesz ebből, csak max. szexkapcsolat. Csak akkor menj ebbe bele, ha el tudod viselni, hogy nem szeret. És miért csak neked kellene az ő igényeit kielégíteni? Neki is ki kell a tieidet.
2014. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy te komoly kapcsolatot szeretnél,és ne pazarolja az időd,ha nem érdekled!
2014. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2022. febr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!