Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 33 éves férfi és 40 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfi és 40 éves nő kapcsolata, milyen kellemetlenségekre számítsunk?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 17:32
 1/6 anonim válasza:
Szia! Látom Te is szereted a MILf-eket...
2013. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak jóra számítsatok.
2013. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez a korkülönbség meg sem látszik, ha a hölgy odafigyel magára.

Szóval semmilyen kellemetlenségre nem számítanék.

2013. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én vagyok a 40 éves nő, és még nem vagyok anyuka,de nemsoká az leszek, most tudtam meg, hogy terhes vagyok a páromtól.

Az első kommentelőt figyelembe sem veszem, mert nem adott hasznos választ, a többieknek köszönöm.

2013. szept. 22. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Hát gratulálok! Legyetek boldogok. Remélem még nem késtem le semmiről nekem nincs gyerekem és 33 vagyok.
2013. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

33 évesen semmiről nem vagy lekésve, az exférjemmel kb ennyi idős voltam, mikor gyereket akartam, de nem jött össze, mert tudat alatt valójában nem akartam, mostani párommal meg hamar összejött.

Szóval, ha én 40 évesen nem késtem le semmiről, nyugodj meg, neked is van még bőven időd. :)

2013. szept. 23. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!