Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a baratom. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a baratom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
11 honapig voltunk egyutt a baratommal, tavkapcsolat, 1200 km. Decemberben lattam utoljara, azota nagyon sokat veszekedtunk, nagyon sokszor szakitottunk es minden k****nak elhordott, pedig soha nem jutott eszembe megcsalni, vagy akar mas fiura nezni. Egy csepp tiszteletet nem ereztem, nem torodott velem, nem erdekeltem. Szunetet tartottunk 2 hetig, nagyon magam alatt voltam (nem csak miatta, nehez idoszakon megyek at a csaladom miatt) es ugy gondoltam, hogy vegleg vege ezert egy fiubaratommal voltam aki megvigasztalt, nagyon sokat nevettem vele es torodott velem. Megcsokolt, a legnagyobb buntudat ellenere hagytam es 3 napig eleg gyakran talalkoztunk es mindent kibeszelhettem magambol, megbiztam benne. Ma beszelgettem a 'volt' baratommal, hogy megint megszeretne velem probalni es birjuk ki ezt a par honapot a koltozesig, kitalaltam neki mindent. Aztmondta, hogy dogoljek meg es hogy egy utolso senki vagyok szamara, elmondtam neki hogy miert tettem, teljesen oszinte voltam vele. Azthiszem, hogy egy eletre elveszitettem pedig annyi szep kozos emlek van es a tervek... :( Hogy tudnam visszaszerezni? Vele akarom leelni az eletem. Nagyon megbantam amit tettem, lehet irni, hogy sarokra valo vagyok, tudom, hogy nagyon nagy hibat kovettem el es az eletet sem erdemlem meg, de kerlek segitsetek. :'(
2014. febr. 7. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos, ha szünetet tartottatok, akkor nem volt megcsalás, nemde?


Szerintem hagyjad, keress mást. Pl az új srácot.

2014. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
dugj fel magadnak egy machetát
2014. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért egy olyan fazonnal akarod leélni az életed, akivel állandóan veszekedtetek és veszekedtek most is? Nem tisztel, te se őt...stb.


Inkább tanuld meg elengedni és keress olyat aki közel van hozzád és olyan, amire szükséged van. Egy 11 hónapos kapcsolat azért nem a világ.

2014. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
minek akarsz vele lenni,hissz minden ku....nak elhordott ebbol indulva utana ugy is valas lenne a vege
2014. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Miért egy olyan fazonnal akarod leélni az életed, akivel állandóan veszekedtetek és veszekedtek most is? Nem tisztel, te se őt...stb.


Inkább tanuld meg elengedni és keress olyat aki közel van hozzád és olyan, amire szükséged van."


Honnan tudod, hogy neki mire van szüksege? Amikor egy no/ferfi nekem meseli, hogy az utolso 4 parja mekkora paraszt volt, akkor felvetodik bennem a gondolat, hogy szerintem ez az ember keresi a problemas embereket, mert a drama izgatja fel.

2014. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En ezert tiltom meg a bnöimnek hogy ilyen fiubaratjuk legyen akik csak az alkalomra varnak.


igaza volt egy utolso k...va vagy.

2014. febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"En ezert tiltom meg a bnöimnek hogy ilyen fiubaratjuk legyen akik csak az alkalomra varnak."


Na az a csaj se normális aki veled összejön, és hagyja hogy bármint is megtilts:D ki vagy te hogy azt képzeled megtilthatod a fiú barátokat?:D ez de szánalmas....jó kicsi lehet az önbecsülésed:D


Nekem is volt pasim aki azt képzelte hogy megtilthat nekem ilyesmit. Többek között ezért is lett ex. Egy barátnő nem a tulajdonod. És hidd el, nem a pasi baráton fog múlni hogy a barátnőid hűségesek e hozzád. Mert ha hűségesek, akkor az a fiú barát fejre is állhat akkor sem fog a lány semmit sem csinálni vele. Ha meg hűtlen, akkor annyit is ér.


Ja és csak hogy tudd. Nem kell ahhoz fiú barát, hogy a nőid megcsaljanak:) megteszik mással hidd el.


Kérdező: szerintem nem volt életképes a kapcsolatotok, nem szeretted eléggé, ezért is voltál másik pasival. Másrészt pedig nem megcsalás mert akkor nem voltatok együtt....szerintem nem érdemes vele foglalkoznod. Próbálj meg vagy egyedül lenni kicsit, vagy a másik sráccal, ha érzel iránta valamit. Ráadásul a pasid is túlzásba vitte a k...vázásokkal, mert ez nem volt megcsalás.

2014. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elvileg szünetet tartottatok,akkor még is mi baja van? Elszomorító,ahogy beszél. Én soha nem tudnék így egy lánnyal beszélni..Egyébként is csak csók volt...Van értelme egy ilyen alakkal tervezni még valamit? Aki így beszélt veled? Szerintem jobbat érdemelsz :) Egyékbént is ez a távkapcsolat dolog nagyon rossz tud lenni, mivel nem tudsz vele együtt lenni és szükséged van a szeretetre meg az érintésekre. Az utolsó mondatod pedig felejtsd el sürgősen ! Egyáltalán nem vagy sarokra való, az életet pedig megérdemled, ne is mondj ilyet :) Látszik az írásodból is, hogy tényleg megbántad, és szereted őt, és hűséges típus vagy alapjában véve. Biztos vissza akarod szerezni azok után, amiket rád mondott? Oké, lehet rosszul esett neki ,de nagyon erősen túlzásba esett..

Sok sikert, a döntés a te kezedben, mi csak ötleteket adunk ! :)

2014. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Adott meg egy eselyt ugy, hogy amig nem talalkozunk addig jova kell tennem. Belementem, de nem gondoltam volna, hogy a talpnyalojanak kell lennem. Amit mond, amit ker teljesitenem kell (a legmegalazobb dolgok) es ha nem teszem meg akkor 'vege'. En zartam le, hibat kovettem el, hogy mashoz menekultem a problemak elol de ennyit nem er nekem ez az egesz. Megtennek erte barmit, de nem szeret ha ugy viselkedik velem mint egy kutyaval.

Koszonom a valaszokat, irjatok meg! :)

2014. febr. 8. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!