Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom! Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom! Szerintetek van jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Elutaztam Franciaországba.Csókolóztam egy másik fiúval más nem történt!Ez majdnem két hónapja történt!Haza jöttem és azzonal elmondam neki!Megbocsátott még aznap pedig nem érdemeltem volna meg!Két hónapja történt,Azt mondja tultette magát rajta,de én tudom,hogy nem!Minden nap eszembe jut,iszonyatosan bűntudatom van,nem tudok aludni ès megbocsátani magamnak.És nem tudom meg fog e bennem bízni újra,úgy fog e szeretni,mint azelőtt....
2013. jún. 23. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze, akkor nem. Ha egyszer megcsaltad, meg fogod többször is.
2013. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Látszik h megbántad;)
2013. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem van, ha így gondolkodsz.


"Minden nap eszembe jut,iszonyatosan bűntudatom van,nem tudok aludni ès megbocsátani magamnak.És nem tudom meg fog e bennem bízni újra,úgy fog e szeretni,mint azelőtt"

2013. jún. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is megcsalt a barátnőm, 2emberrel, bár ez alatt itt is a csókot kell érteni. Én iszonyat szerettem ezért megbocsátottam neki. Egyéb okok miatt később szétmentünk de eléggé rányomta a hangulatát ez a dolog a kapcsolatunkra. Ha ő is úgy szeret egy idő után már biztos nem emészti magát rajta, csak ne csinálj ilyet még egyszer :(
2013. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az egot nézzük meg elsőre, akkor mindenki mondaná: sose bocsátana meg.

De ha a szeretetet nézzük és érezzük ezek után ugyanúgy a törődést, akkor azt mondjuk: megbocsátunk mert szeretünk téged.

2013. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem ennek már annyi.. mert te is folyton gyanakodni fogsz, mert magadból fogsz kiindulni
2013. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!