Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak ezek a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak ezek a lányok, illetve miért nem találok olyat, aki hosszú távon elviselne engem?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan eset van, hogy égnek áll a hajam, olyan sok mindent elviselnek egyes nők egyes férfiakért. Nekem is vannak hibáim, de közel sem akkora, mint pl. a nemrég kiírt kérdésben, ahol a pasi nem dolgozik, a szüleivel él 27 évesen, és mindent a csaj fizet.


Nem olyat nőt keresek, aki nem rendelkezik saját akarattal, de azért lehetne olyan, aki elnézi az én hibáimat.


2014. febr. 8. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit szólnál, ha inkább megpróbálnál fejlődni, hogy kevesebb hibád legyen?
2014. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nők hülyék.Ha jó a pasi akkor sok dolgot elnéznek.Ez elég szánalmas dolog.
2014. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
biztos lesz olyan!elobb utobb mindenki meg talaja a parjat!
2014. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1: Senki sem tökéletes, hibák mindig lesznek,persze folyamatosan próbálok én is javítani magamon.


4: Le szoktam. :D

2014. febr. 8. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a nőket kezdettől fogva arra nevelik, ha a pasi nem egy bűnöző, akkor már jó is. Rengeteg onő fél az egyedülléttől, azt hiszik, ha nincs pasi, nincs élet. Ezért maradnak sokan egy tahó mellett. Sztem ne aggódj, legyél nyugodt, és ha új nőkkel találkozol, legyél közönyösebb. És ezeket úgy mondom, hogy nő vagyok, és sok nő között mozgok. Persze nem mindegsik ilyen, velük már nehezebb a férfiak dolga.
2014. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs semmi komolyabb hibám mégse találok olyat aki hűséges lenne és kitartana mellettem. /na meg persze nekem is kell/
2014. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!