Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szuksegem lenne egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuksegem lenne egy nagyon nagyon szep szerelmes idezetre, ami ugy mindent magaba foglal, de megse hosszu. Megosztanatok velem a kedvenc idezeteiteket? (komolyabb idezetre lenne szukseg)

Figyelt kérdés
tudom, hogy van google, de ott rengeteg van es nekem valami kulonlegesre lenne szuksegem.
2014. febr. 8. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
"Szép vagy, mint egy új traktor."
2014. febr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"A szerelem nem azt jelenti hogy megihatod az utolsó sörömet, hanem azt, ha mégis megteszed, nem keverek le neked egy büdös nagy pofont."
2014. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnád saját szavaiddal megfogalmazni az érzéseidet, őszintén, nem pedig valami túlfarigcsált mondat mögé bújni...
2014. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ő nekem a napkelte melege egy téli éjszaka végtelen hidege után. Mosoly a fájdalmas arcon. Őszinteség a hazug világban. Egészség és ép elme az őrült zűrzavarban.


Linda Castillo


"- Miért, szerinted milyen?

- Mi?

- Hát, a szerelem... - az égnek emeltem a tekintetem. Egy ideig révetegen a semmibe meredt, majd így felelt:

- Az olyan, hogy nem kell rám egy kiló vakolat, kialvatlan is lehetek, hisztis és karikás szemű, te pedig nem csak hogy elviselsz akkor, hanem imádsz. Neked pedig nem kell egy luxuskocsi kulcsát pörgetned az ujjaid között, nem kell, hogy kockás hasad legyen és nem kell, hogy ajándékokat vegyél nekem ahhoz, hogy minden porcikádban férfinak lássalak. Minden pillanatban, még akkor is, ha sírsz, akkor is, ha félsz..."


(Szurovecz Kitti: Álmodó hold)


"Hozzám csak akkor térhetsz vissza, ha megtisztulsz, ha kiégeted magadból önző szenvedélyeidnek káprázatát, ha megéled minden vágyad csődjét, ha rájössz arra, hogy rajtam kívül csakis álmokat hajszoltál, és méltatlanokat öleltél, mert én vagyok a tiéd és te az enyém; ha rájössz végre arra, hogy mindenben és mindenkiben csakis engem kerestél."


Müller Péter

2014. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!