Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm lekezel az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm lekezel az utóbbi időben. Kioktat, lenéz, beszól. Azóta van, hogy többet keres mint én. Már beszéltem, veszekedtem vele 10x de ugyanúgy csinálja, sőt már a barátnői előtt is csinálja. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

25 vagyok, a barátnőm 23. Jól kerestem, de becsődölt a cég és most már a régi keresetem majdnem felét kapom meg. Barátnőm friss diplomásan kapásból 20 ezerrel többet hoz haza. Azóta hogy elkezdett dolgozni, kioktat, a családom és a barátnői előtt is úgymond durván ellentmond nekem, szinte leszól. Pl. ha valamit rosszul mondok régen úgy mondta hogy "drágám, az nem úgy volt hanem ..." mostanában meg "hogy lehet ekkora hülyeséget mondani, majd én mondom hogyan volt".

Azt hiszi hogy övé a világ most és én az alattvalója vagyok mert ő pénzt keres, ráadásul többet mint én. Arról nem beszélve hogy itt lakott nálam 3 évig, nem fizetett semmit. Én most is fizetem a kocsit amibe beleül, ő meg elkölti az egész fizetését vásárlásra.


Hogyan tudnám visszacsinálni a viselkedését? Már mindent megpróbáltam de nem lehet vele beszélni, egyszerűen úgy érzem hogy lenéz engem már. Szeretem nagyon, ő is úgy közeledik hozzám, de mások előtt elkezdett menősködni.


Ti mit csinálnátok?


2014. febr. 8. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogyan tudnám visszacsinálni a viselkedését?

Egyrészt nem neked kell, másrészt sehogy, azt mondtad már próbáltál beszélni vele, nem egyszer.


Szakítani kellene. Nem is értem miért nem teszed... Pfff

2014. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Behajthatnád rajta, amit kifizettél neki.
2014. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megmutatnám neki ki a férfi a háznál.
2014. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Oktasd ki te őt, ha okoskodna, rakd ki, csőő.
2014. febr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy most is abbahagyhatod a kocsi kifizetését.
2014. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad a nők seggét ilyen szinten kinyalni. Ez a tanulópénzed, és most legalább kijött milyen is ő valójában. Az embert úgy lehet kiismerni, ha megnézzük, ahogy az alárendeltjeivel bánik, persze itt most az alárendeltet idézőjelesen értem, de remélem érted, mire célzok.
2014. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem mindig figyelmeztettek a szüleim, hogy más helyett, más tulajdonába ne fizessek.
2014. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vásárlásra költi? Te hülye vagy, ha ezt hagyod, ráadásul te keresel kevesebbet, a csajnak még van bőr a képén... Sztem azonnal vond meg ezt tőle, lévén mostmár ő is keres, ossza be szépen ő is mi az hogy vásárolgat? Ha meg hisztizik, akkor el lehet tőle köszönni. Minél tovább húzod, annál jobban fog rajtad élősködni és te fogsz belerokkanni. 23/F
2014. febr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a fejébe szállt most ez a munka/pénz. Majd lecseng hidd el, de ülj le vele és mond meg neki mi a helyzet! Ha nem változtat dobd ki. Te vagy a férfi viselkedj is úgy
2014. febr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!