Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal szeretnék filmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal szeretnék filmet nézni, de nem giccses-romantikusat (bőv. Lent) valami javaslat?

Figyelt kérdés

Amik mindkettőnknek tetszettek eddig, azok ilyen filmek voltak, mint: Bakancslista, Mr. Nobody, Benjamin Button különös élete, Az élet nélkülem

Szóval, ami nem csöpögős, kicsit elgondolkodtató.

Horrort, krimit nem szeretjünk, én meg az akciófilmeket sem (a kedvéért volt hogy néztünk de nem akarom hogy lássa hogy unom, az úgy nem jó).

Valami ezekhez hasonlót tudtuk írni?

Tudom, google a barátom, de hiába írtam be hogy hasonló filmek, nem találtam nagyon semmit.


2014. febr. 8. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Gattaka?
2014. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Részeges karatemester 2
2014. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg, azt valamikor nagyon régen láttam, de az is jó, köszi!
2014. febr. 8. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
A szakács, a tolvaj, a feleség és a szeretője
2014. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amerikai szépség

Méhek titkos élete

Elcserélt életek

Gran Torino

Séta a múltba

Good Will Hunting (gondolom már láttátok)

Smith élete

stb

2014. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Éjfélkor Párizsban
2014. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenki!
2014. febr. 8. 22:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Shop Stop 2-t néztük, és szétröhögtük magunkat. Bár kicsit beteg film, de jó. :D
2014. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!