Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogyan mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Van a bátyámnak egy nagyon jó haverja, akivel az utóbbi két évben közel kerültünk egymáshoz, barátok lettünk. Mindig mindent megosztunk egymással. A nővéremnek pedig van egy agyonkényeztetett szőke kis cicababa barátnője, aki (hála Istennek) szinte folyamatosan utazgat, mert nem tud mit kezdeni a kis költőpénzével. De amikor nálunk van, ha csak ránézek, kinyílik a bicska a zsebemben. Na most, történt körülbelül fél évvel ezelőtt, hogy a kiscsaj, és a barátom összejöttek. Elvesztettem akkor a barátomat, és a kicsaj még kibírhatatlan lett. Dupláztam. Most pedig, két héttel ezelőtt láttam a lányt egy szórakozóhelyen egy másik srác társaságában. Amikor odaköszöntem neki, pedig csak zavartan válaszolt, és terelt minden témát. Egy hétre rá ismét láttam ugyanazzal a sráccal egy másik szórakozóhelyen. Tuti biztos, hogy csalja a barátomat. Csak ezt nem tudom, hogyan mondhatnám el neki? És ha esetleg tőlem tudja meg, lehet hogy hogy engem fog utálni miatta? Tudtok erre valami kíméletes megoldást?

2014. febr. 9. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj a bátyáddal és oldjátok meg együtt a problémát.
2014. febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor avatkozz bele, ha tényleg van bizonyítékod a dologra (fénykép minimum), és persze ha nem zavar, hogy ilyen esetekben általában a rossz hír hozóját is gyakran negatívan ítélik meg.
2014. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezt a csajt mindennél jobban utálom, talán egy-két hétig utána tudnék úgy élni, hogy engem okolnak valaminek a végéért, mondjuk ha ennek szakítás lesz a vége.

Legjobb barátnőmnek elmondtam mire készülök, ő azt mondta hülyeségeket látok bele a dolgokba, és féltékeny vagyok. Na ez a rész nem esett jól.

2014. febr. 9. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!