Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy őrült vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy őrült vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

szakítás utáni szituáció:

menekülni próbál.

nem hagyom.

kedves vagyok vele.

szemét velem.

nagyon megforgatom benne a kést a gyengei pontjain.

sír.

bocsánatot kérek.

kedves vagyok vele.

tűrhető a hangulata.

menekülni próbál.

elkapom.

kedves vagyok vele.

verset írok neki.

gonosz velem.

elhallgatok.

felkeresem.

újból veszekedés.

kiborul a bili.

megint kedves vagyok.

de egy a kérdés: normális vagyok?

Mert szerintem nem...


2009. dec. 7. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.Es most kedves vagyok veled.
2009. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

:D:D

Nem,s én is kedves vagyok veled ;)

2009. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy normális szerelmes.
2009. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és ebből lehet valami, hogy visszaszerzem őt, vagy csak egy jó nagy fitymalöketet adok ahhoz, ho mindennek vége legyen?
2009. dec. 7. 23:13
 5/10 anonim ***** válasza:
ilyen nagy szenvedés után már nem lesz semmi.. és ha lenne is, az már csak borzalmas lenne. amúgy nem vagy normális, de ne aggódj, én sem vagyok jobb nálad. bár én csak belül harcolok, saját magammal. képtelen vagyok abbahagyni..
2009. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hagyd végre elmenni. Megérdemli.
2009. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hmm látszik, h szoktál verseket írni :P :D
2009. dec. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"de egy a kérdés: normális vagyok?"


Valószínűleg normális vagy, de elbeszélésed alapján egyben manipulatív, gyáva, tetű szαrházi is.

2009. dec. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyonrégen volt egy ilyesmi kapcsolatom, akkor ugyéreztem nem tudok nélküle élni, de vele se, sok értelmetlen veszekedés miatt. ma már utolag visszagondolva áldom az eget hogy végülis szétmentünk, kb 10 éve nős vagyok és a 10 év alatt nem veszekedtem annyit mint egykor 1 hét alatt.
2009. dec. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát... Múlt héten volt 4 nap szünet, furamód Ő keresett meg engem, nem úgy, mint eddig én... Aztán... Most harmadnapja eltűnt... Ha ma sem tűnik fel, kezdődik az egész előről... És én azt nem fogom kibírni, újra rákezdek.
2009. dec. 8. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!