Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan viszonyulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan viszonyulnátok egy jóképű, de cserébe őrült fiúhoz?

Figyelt kérdés
Tehát. Tegyük fel hogy irdatlan jól nézne ki, de kicsit kattant lenne szegény. Nem fogyatékos, csak kicsit őrült, pl.: néha magába beszél az utcán, robottáncokat jár a templom előtt, nem zavartatja magát ha hülyének nézik, köszön az utcán elhaladó kutyáknak, csigáknak, stb. Viszolyognátok tőle, vagy netán titokzatosnak tartanátok? (Ja, és ez nem én vagyok, bár ezt úgyse hiszitek majd el :P)
2011. aug. 7. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindenki magából indul ki
2011. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
fajzat roham. az emberek nagy többségével előfordul
2011. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Az illető azon gondolkozzon el, hogy cikinek fogja-e majd találmi ezt a viselkedést, ha pl eggütt sétálnak, és mások is látják. Ha nem tartja majd cikinek, sőt, viccesnek vagy jópofának stb. akkor lehet "barátkozni".
2011. aug. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes probléma. De én szeretem a kihívásokat. Én járnék vele és megpróbálnám kideríteni, hogy mi az oka az "őrültségének". Lehetséges, hogy csak feltűnési viszketegségben szenved.


Az viszont nem elhanyagolandó, hogy hány éves is ez a kicsit bolondos fiú!!??


Egyébként én is köszönök az ismerős kutyáknak.

2011. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem viszolyognék tőle, ez vicces (nem rossz értelemben) és izgató is egyben :D Hadd legyen csak kattant kicsit, amíg nem öl meg senkit, addig nincs baj :D
2011. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Köszön az elhaladó csigáknak?? :DD Jézus!
2011. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
sztem ez kicsit éretlen és komolytalan viselkedés.
2011. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Óó... Szintem mindegyik embernek van olyan szokása, amit ő abnormálisnak tart, és ezért elnyomja, ha nincs épp egyedül. Ez a srác pedig nem fél, hogy kattantnak tartják.

Számomra ez nagyon pozitív, a robottánc pedig külön plusszpont (főleg, ha jól csinálja).

Mindenképp kíváncsi lennék rá!

L.18

2011. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
De aranyos! :D csigáknak köszön :D óóó szerintem nagyon érdekes és jó pasi lehet :) mindképpen megismerném!
2011. aug. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
én is őrült vagyok. csak nem mutatom így ki. de külön szeretem is, ha rámnéznek, és felfogják, hogy nem vagyok normális. én csípnék egy ilyen srácot:D ha nem lenne egy barátom, aki szintén őrült:)
2011. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!