Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy becézzem? Igazán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy becézzem? Igazán nem való rá a kicsi, nyuszi stb?

Figyelt kérdés
Annyira férfias, nem tudnám elképzelni ezeket a megszokott becézéseket...De valahogy mégis szeretnék egy SMS-ben kedveskedni neki
2014. febr. 9. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szívem, drágám, édesem.
2014. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerelmem

Esetleg a nevéből valami aranyos becenév

2014. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Moszuke ***** válasza:
94%
kancám, csődöröm, farkasom, emberem, hősöm, lukszaggatóm stb.
2014. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
te férfiállat
2014. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Viccesek, igazából egyiket sem tudnám elképzelni, de köszönöm, elmosolyodtam rajtuk :)
2014. febr. 9. 17:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Jajj, de megnézném egy komolyabb fazon képét, ha ilyen megszólításokkal sms-t kapna a "Maaaaaaaaaaaaargittól":DD
2014. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Eszedbe ne jusson ezeket elküldeni, ha nem akarsz magadból komplett hülyét csinálni:D
2014. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Egy nyálas ostoba és tényleg buta pasinak lehet ilyet küldeni, de nem egy Férfinek, akinek esze is van, és nem a nadrágjába hordja,akit férfinek is tartasz:D
2014. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jön majd magától :) én sose szerettem ezeket a tucat kicsim..szívem neveket. A pasim : Mancsi :D
2014. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Értékelem én a válaszokat, de tényleg nem tudnám így becézni...Vagy marad a keresztneve, vagy majd lesz valami :)

Nem fontos, csak egy esti kedves SMS-re gondoltam.

Köszöntem mindenkinek! :)

2014. febr. 9. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!