Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kicsi a mellem, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kicsi a mellem, így sose lesz pasim?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. Eddig még egy fiúval sem voltam együtt. Nagyon kicsi a mellem, szinte semmi + vékony is vagyok, lehet ezért? Állítólag szép vagyok, mert az facebook-os képeimhez szokták írni, hogy szép vagyok még fiúk is, de mégsem volt sosem pasim. :(
2014. jan. 24. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem a melled az oka annak, hogy nincs pasid.
2014. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Akár egy órán belül...
2014. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
olyan nincs h egy lány ne találjon vkit, fiúkból sok van akiknek nem jön össze, sztem félénk vagy, visszahúzódó, zárkózottnak tűnsz, és nincs kedvük a férfiaknak szórakozni veled, én sem tökölnék már ilyen lánnyal, inkább legyen kommunikativ, de olyanból meg kevés van, hozzászól az ember csak les mint borjú az új kapura...
2014. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mekkora a "kicsi" melled?
2014. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ennek nincs köze hozzá csak egyfajta közvetett ok.

Nincs önbizalmad (részben emiatt), nem látod magad vonzónak és úgy is állsz a dolgokhoz így a fiúk sem találnak vonzónak.

Először is az önértékeléseden kellene változtatni és utána már minden simán menne. Végső megoldás gyanánt pedig ott a plasztikai műtét.

2014. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha az akarod, hogy a melled miatt szeressenek, akkor osha nem lesz.
2014. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ettől még simán lehet pasid!


Gömbölyödik?

2014. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Vekony vagy es a cicid is ennek megfeleloen kicsi. Ez igy van rendben. Nincs ezzel semmi baj, Te vekony alkatu lany vagy. Ennyi.


Gondold el milyen hulyen neznel ki, ha maradna a vekony alkatod, csak nagy mellekkel. Ugy neznel ki, mint egy koktelcseresznye a palcikan.


Arrol nem is beszelve, hogy az alapvetoen vekony alkatu lanyok idosebb korukra sem lesznek olyan asszonysag formak. Majd kesobb orulni fogsz, hogy vekony alkattal aldott meg az eg.


Amugy pedig igen is sok pasi szereti a picicicit. En is.

2014. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Ez abszolút semmit sem számít.

Nálam legalábbis biztos nem.

2014. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nem mersz ismerkedni a saját magadnak bemagyarázott szarságok miatt!

kicsi mell? hallod én ismertem 1 pedofilt is a netről, nah neki pl a lapos tetszik, nem a kis mell :D

Tele van ez az oldal is akinek a kicsi jön be

2014. jan. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!