Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sok a korkülönbség?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiùval, márciusban lesz 20 éves én most 16 vagyok. 4 év nem sok szerintetek? Ő azt mondta, hogy azt mondta h nàla nem szàmit.
2014. febr. 9. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a srác helyébe nálam se számítana:)
2014. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálam számítana
2014. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemsok. Ismerek olyat is akiknél 10 év korkülönbség van
2014. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:

másképp hangzik az ha 16 és 19, és rosszabbul hogy 16 -20.


hááát én azért elgondolkodnék 20 felett már megváltozik ez a koros dolog :)

18 ig meg megint más....meg 15 ig is.


de nekem tökmindegy...

2014. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem számít neki, mert képzeletben már rajta lovagolsz. Ennél azért picit bonyolultabb a kérdés, de ha minden klappol, akkor működhet.
2014. febr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MrPifta ***** válasza:
sőt, nálunk 17 van, ami talán több az ideálisnál, de jól megvagyunk. 4 év semmi
2014. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3. válaszoló: de feltételezem, hogy ott nem 20 éves pasiról és a 10 éves kedveséről van szó.

Visszatérve a kérdésre, azt mondom, hogy sok lány lehet érettebb a koránál és sok 20 éves srác gondolkodhat még gyerekesen. Ebben az esetben így nagyjából egy értelmi szinten vagytok. Viszont arra is gondolni kell, hogy egy 20 éves srácnak más igényei lehetnek szexuális téren is.

Mindenképp tőletek függ.

2014. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk pedig 19 év különbség van és a szerelem, megértés, stb. minden megvan, ami egy jó kapcsolathoz kell! Egymás támaszai vagyunk! Néha úgy játszunk, mint a gyerekek :) Bírkózunk stb. :)
2014. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!