Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ekkora "probléma" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora "probléma" a korkülönbség? Irigység?

Figyelt kérdés

Én 24 éves vagyok, a Férjem 36 :)


Már 7 éve együtt vagyunk és 2 éve házasok.

Amikor megismerkedtünk még suliba jártam. A Férjem akkor épitkezett stb. Először sokan azt gondolták (távolabbi baráti társaság,inkább haverok) ez az ami imponál nekem és nem leszünk együtt sokáig, na meg a korkülönbség sem "tetszett nekik". Hát nem lett igazuk, azóta is együtt vagyunk.


Aztán a kollégái kezdték "szekálni", hogy milyen jó neki hogy ennyi idős a felesége, engem is kikezdtek hogy lassan majd nem tudok mit kezdeni a Férjemmel az ágyban :)


Amit pedig most látnak belőlünk, hogy a Férjemnek azóta sokkal jobban megy , pár éve elég jó állása van.

Ma az az incidens ért, hogy a Férjem kocsijával mentem ma tornázni. Összefutottam egy ilyen haveri párral, ők most látták a Férjem új kocsiját először, megjegyezték: "neked aztán bejött az élet, ilyen kocsival futkározni, milyen rendes Tőle hogy odaadja". Mondom miért ne adná a felesége vagyok, az Én autómat elvitte gumiztatni. A válasz: " ja semmi, csak visszahallottuk innen-onnan hogy milyen irigyek rád/ rátok", de ne legyen igazuk tartson sokáig.

Az esküvő óta tart ez az irigykedés, mert mást erre nem tudok mondani.


Miért ekkora baj más boldogsága? Egyáltalán kinek mi köze ahhoz, hogy mekkora a korkülönbség közöttünk?

Nem mi vagyunk az egyetlen példa arra, hogy nagyobb korkülönbséggel működhetnek házasságok....


2014. febr. 7. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akkora a korkülönbség.

Mondjuk én 25/f vagyok, és sokszor elég idegesítő, hogy bizonyos 10-essel idősebb férfiak SEMMIVEL nem tudnak többet adni emberileg a velem egyidős nőknek ,csak több pénzük van. Autó, lakás, jobb egzisztencia. Ez pedig bizonyos és nagyszámú nőt vonzz.

De ha Téged ez nem motivált, akkor igazából lényegtelen a korkülönbség véleményem szerint.

2014. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazad van!


SOkan elfelejtik, hogy amikor a Férjemmel megismerkedtem harmadennyi pénzt keresett, tehát nem a vagyona miatt mentem hozzá :)

2014. febr. 7. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne is torodj velük sok rosszindulatú hülyeség majd x évvel késobb lesz màs téma
2014. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 34 évesen 26 éves nőt vettem el.


Egy 30 körüli, vagy velem egykorú nőt minek, amikor találhattam fiatalabbat is? Minek választanék egy 29, vagy 32 éves nőt, mikor 26-ot is? A fiatalabb valahogy jobb.


Nem is beszélve az ostobaságról, hogy kb. 50-60 évvel ezelőttig az utóbbi kb. 1 millió évben a férfi legtöbbször egy 10-essel simán idősebb volt a nőjénél.

2014. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az exemmel 7 év volt köztünk. Én 16 voltam amikor összejöttünk, együtt voltunk 2 évet. Utána a következő azaz a jelenlegi barátommal már 3 éve együtt vaguynk ő pedig kereken egy 10-sel idősebb nálam. 21 vagyok ő 31 és 18 voltam amikor összejöttünk.
2014. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én sem értem, hogy ha minket nem zavar akkor másokat miért?!


nagyon jól érezzük igy magunkat, s nyoma sincs a korkülömbségnek.

2014. febr. 8. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!